قیمت توکن همستر کامبت

جولان قیمت توکن همستر کامبت در بازار پیش از عرضه Gate.io

مشخص شدن قیمت توکن همستر کامبت در بازار پیش از عرضه Gate.io باعث شده کاربران شور و شوق زیادی پیدا کنند؛ اما آیا این قیمت مهم است؟

بهار بازی‌های تلگرامی پس از اوج گرفتن نات کوین آغاز شد و تا به امروز همچنان ادامه دارد و به کاربران وفادارش بار می‌دهد. مزرعه‌داران پرتلاش به امید پولدار شدن، مزرعه‌های خود را آماده برداشت کرده و شب و روز خود را پای ربات‌های استخراج توکن گذاشته‌اند.

قیمت توکن همستر کامبت در Gate.io

یکی از بهترین بازی های تلگرامی که به‌تازگی از مرز 158 میلیون کاربر در جهان عبور کرده، همستر کامبت است. این ربات جذاب و شاخص توانسته از بین ده‌ها بازی مشابه سربلند بیرون بیاید و در جذب کاربر موفق عمل کند. در آخرین اخبار و آموزش‌های همستر کمبات، راجع به فارسی شدن یوتیوب همستر و لیست شدن توکن HMSTR صحبت کردیم.

قیمت توکن همستر کامبت

صرافی کوکوین در هفته‌ای که گذشت اعلام کرد به‌زودی توکن همستر را در بازار پیش از عرضه خود آماده معامله می‌کند؛ اما دیدیم که عرضه این صرافی به تعویق افتاد و سپس بازار پیش از عرضه Gate.io توکن همستر را برای خرید و فروش عرضه کرد. در حال حاضر قیمت هر واحد از توکن HMSTR در این بازار 1449 تومان است.

باید توجه داشت که قیمت‌گذاری فوق در بازار پیش از مارکت هیچ ارتباطی به قیمت قطعی توکن ایردراپ همستر کمبات نخواهد داشت و امکان خرید و فروش یا انتقال سکه‌ها و پرافیت وجود ندارد. این قیمت صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارد و ممکن است در هنگام عرضه واقعی توکن، قیمت بالاتر یا پایین‌تر باز شود.

قیمت توکن همستر کامبت - بازار پیش از عرضه Gate.io

پیشنهاد می‌کنیم به‌جای پرداختن به قیمت همستر در بازارهای پیش از عرضه و آزمایشی، تمام تمرکز خود را روی بازی قرار دهید و حساب و کتاب را به موعد مقرر (احتمالا اواخر تیر ماه) موکول کنید. متاسفانه تا این لحظه حتی نحوه توزیع ایردراپ مشخص نشده و نمی‌دانیم که واقعا پروفیت مهم است یا سکه‌ها!

لینک عضویت در بهترین و معروف ترین بازی های تلگرامی: آخرین اخبار و مقالات ایردراپ ها – بازی های تلگرامی
بیشتر بخوانید:
بازی تلگرامی کتیزن – Catizen ؛ آموزش و لینک عضویت
پیکسل ورس – PixelVerse؛ بازی پولساز تلگرامی جدید + لینک عضویت
تپ سواپ تلگرام چیست ؛ لینک عضویت و آموزش کامل
همستر کامبت چیست؛ کسب درآمد از طریق بازی ایرداپ تلگرام Hamster Kombat

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*