پرافیت مهم است یا سکه

پرافیت مهم است یا سکه؛ همستر کمبات رسما پاسخ داد

حساب رسمی بازی Hamster Kombat در شبکه ایکس به سوال یکی از کاربران در خصوص اهمیت پروفیت یا سکه پاسخ داد. با این اوصاف، پرافیت مهم است یا سکه؟

یکی از بهترین بازی های تلگرامی درآمد دلاری که این روزها ترند یک شبکه‌های اجتماعی شده، همستر کمبات است. مهم‌ترین چالش این بازی تا به این لحظه برای کاربران، اهمیت پرافیت یا سکه بوده که امروز صفحه رسمی بازی در شبکه X به سوال یکی از بازیکنان در این خصوص به صراحت پاسخ داده است.

پرافیت مهم است یا سکه؟

در جدیدترین اخبار و آموزش‌های همستر کمبات به این سوال که پرافیت مهمتر است یا سکه، پرداختیم و گفتیم که به احتمال زیاد میزان سود در هر ساعت یا PPH مهم‌تر خواهد بود. اگرچه کانال رسمی Hamster به این سوال کاربران پاسخ داد، اما باز هم گروهی به تکاپو افتادند و این‌طور القا کردند که نباید میزان سکه‌ها را با ارتقای کارت‌ها و کسب پروفیت هدر داد.

پرافیت مهم است یا سکه

نتیجه تمامی اطلاعیه‌ها و اخبار ضد و نقیض را می‌توان این‌طور خلاصه کرد: پرافیت مهمتر از سکه خواهد بود. تیم توسعه‌دهنده بازی در پاسخ به سوال زیر پاسخ دادند: پرافیت!

چه چیز مهم‌تر است؟ موجودی سکه یا سود در ساعت؟ من ویدیویی دیدم که در آن سازنده سعی داشت کاربران را گمراه کند تا موجودی سکه‌ها را با افزایش پرافیت هدر دهند. لطفا شفاف‌سازی کنید!

با توجه به این‌که فردا مورخ 23 خرداد 1403 توکن همستر در بازار پیش از عرضه کوکوین آماده معامله می‌شود، زمان زیادی برای استخراج و ارتقای کارت‌ها وجود ندارد و باید هر چه سریع‌تر نسبت به خرج سکه‌ها به نحو احسن و ارتقای کارت‌های ارزشمند مبادرت ورزید. در ادامه سعی می‌کنیم بهترین کارت‌های کامبو در چهار بخش زیر را معرفی کنیم.

کارت‌های ارزشمند همستر کمبات

به‌طور کلی با ورود به بازی تلگرامی همستر کامبت و از طریق قسمت Mine، می‌توانید چهار بخش زیر را مشاهده کنید:

  • Markets
  • PR&Team
  • Legal
  • Specials

جدول بهترین کارت‌های هر بخش در ادامه خواهد آمد:

SpecialsLegalPR&TeamMarkets
TON+ Hamster Kombat= SuccessLicence UAEConsensus Explorer passStaking
Consensus Piranha PassLicence EuropeFan tokens
Web3 academy launchLicence AustraliaShitcoins
NFT Collection LaunchLicence North AmericaMargin trading x50
Top 10 Global RankingLicence JapanMargin trading x75
Special Hamster ConferenceLicence EthiopiaMargin trading x100
There are two chairsDerivatives
Apps Center ListingWeb3 integration
USDT on TON

پرافیت مهم است یا سکه - بخش Specials

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، کارت‌های ارزشمند اغلب در قسمت Specials قرار دارند و بعد از این بخش باید بر اساس اولویت به سمت کارت‌های Legal برویم. با ارتقای کارت‌های بخش ماین، شانس خود را در ایردراپ همستر کامبت افزایش دهید. در حال حاضر فرصت کمی تا لیست شدن همستر باقی مانده پس تا می‌توانید سکه‌های خود را با ارتقای کارت‌های مهم خرج کنید. سوالات خود با ما به اشتراک بگذارید.

لینک عضویت در بهترین و معروف ترین بازی های تلگرامی: آخرین اخبار و مقالات همستر کمبات:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*