شرایط فروش اقساطی کی ام سی T8 کرمان موتور

شرایط فروش اقساطی کی ام سی T8 کرمان موتور در خرداد 1403 اعلام شد

شرایط فروش اقساطی کی ام سی T8 کرمان موتور برای خرداد ماه 1403 اعلام شد. جزئیات خرید نقد و اقساط این پیکاپ قدرتمند را در ادامه بخوانید.

گروه خودروسازی کرمان موتور شرایط فروش نقدی و اقساطی خودروی جک T8 را برای خرداد 1403 اعلام کرد. در مطلب پیش رو جزئیات فروش اقساطی این خودرو و شرایط کامل را توضیح خواهیم داد.

شرایط فروش اقساطی کی ام سی T8 کرمان موتور

کی ام سی T8 کرمان موتور یکی از محصولات مهم و پرفروش این شرکت برای بازار کشورمان بوده و شرایط فروش جذاب آن همواره مورد توجه مشتریان است. امروز مورخ 27 خرداد 1403 شرایط اقساطی جدید این پیکاپ منتشر شده است. بر اساس بخشنامه اعلامی، قیمت نقدی این خودرو یک میلیارد و 697 میلیون تومان است و فروش اقساطی به صورت 18، 24 و 30 ماهه خواهد بود.

بازپرداخت 18 ماهه اقساط منوط به پرداخت وجه اولیه 800 میلیون تومان است و سپس 9 قسط 30 میلیون تومانی باید طی تاریخ‌های مشخص شده به شرکت عودت داده شود. بازپرداخت 24 ماهه می‌بایست 850 میلیون تومان پیش پرداخت واریز کرده و سپس 12 قسط 30 میلیون تومانی بپردازید و برای بازپرداخت 30 ماهه علاوه بر پیش پرداخت 900 میلیون تومانی باید 15 قسط 30 میلیون تومانی به حساب شرکت واریز کنید.

شرایط فروش اقساطی کی ام سی T8 کرمان موتور

تاریخ آخرین پرداخت اقساط سال 1405 و اوایل 1406 طبق جدول فوق خواهد بود. موعد تحویل خودرو دو ماهه اعلام شده و خودروی کی ام سی تی 8 در چهار رنگ قرمز، سفید، مشکی و آبی زنگاری به فروش خواهد رسید. باید توجه داشت که اقساط به‌صورت هر دو ماه یک چک محاسبه شده و تاریخ اولین چک برای 1403/08/25 خواهد بود.

سند خودرو طبق عرف بازار پس از تسویه حساب کامل به نام خریدار زده خواهد شد و تا آن زمان در رهن شرکت باقی می‌ماند. هزینه بیمه بدنه خودرو به مبلغ پیش پرداخت اضافه خواهد شد. همچنین به این مبلغ باید مالیات و عوارض و سایر هزینه‌ها را اضافه کرد. سایر شرایط را در صورت نیاز از طریق جدول فوق بخوانید.

آخرین شرایط فروش انواع خودرو در ایران:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. یه روزی بدستش میارم