تاریخ لیست شدن تپ سواپ

تاریخ لیست شدن تپ سواپ (TapSwap) اعلام شد

صرافی معتبر بای بیت تاریخ لیست شدن تپ سواپ – TapSwap را اعلام کرد. آیا بازی تلگرامی تپ سواپ به سرنوشت شیرین نات کوین دچار خواهد شد؟

تیر ماه 1403 برای بازی های تلگرامی و پروژه‌های ایردراپی اهمیت زیادی دارد؛ چرا که قرار شده لیست شدن توکن‌ها در این ماه انجام شود. پروژه‌های محبوب و معروفی نظیر همستر کامبت، تپ سواپ، میم فای و بلوم از جمله بازی‌هایی هستند که در تیر ماه به سرنوشت مشابه نات کوین دچار خواهند شد.

تاریخ لیست شدن تپ سواپ مشخص شد

پروژه معروف تپ سواپ که همکاری‌های موفقی با صرافی شناخته شده بایننس دارد، به‌زودی در تیر ماه لیست می‌شود و کاربران آن می‌توانند نسبت به خرید و فروش اقدام کنند. در تازه‌ترین اخبار و آموزش‌های همستر کامبت نحوه تبدیل سکه‌های همستر کمبات به پول ایران را توضیح داده و نحوه دریافت کارت‌های کامبو 5 میلیون سکه‌ای را آموزش دادیم.

تاریخ لیست شدن تپ سواپ

امروز صرافی معتبر بای بیت خبر از لیست شدن تپ سواپ در تاریخ 1 جولای (11 تیر ماه) داد. با این اوصاف 11 روز تا پایان فاز استخراج این ربات تلگرامی باقی مانده و کاربران مهلت چندانی برای کسب حداکثر سکه ندارند. پیشنهاد می‌کنیم همین الان از طریق لینک زیر وارد بازی TapSwap شده و با ضربه زدن روی سکه و انجام تسک‌های جدید، موجودی خود را افزایش دهید.

عضویت در تپ سواپ

بر اساس شایعاتی که در فضای مجازی دست به دست می‌شود، قیمت هر 10 میلیون سکه تپ سواپ تقریبا 190 دلار است که رسانه گجت نیوز این پیش بینی قیمت را تأیید یا تکذیب نخواهد کرد. برای دریافت رایگان 3 میلیون سکه تپ سواپ و افزایش موجودی کوین‌های خود ربات خودکار بازی را خریداری کرده و شانس خود را بالا ببرید.

تاریخ لیست شدن تپ سواپ

اگر در سایر پروژه‌های معتبری نظیر همستر کامبت، بلوم، پیکسل ورس، میم فای و سی ای ایکس عضو نشده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم همین الان از طریق لینک‌های زیر به خانواده میلیونی کاربران علاقه‌مند به کسب درآمد دلاری ملحق شوید تا در آینده دچار پشیمانی نشوید.

لینک عضویت در بهترین و معروف ترین بازی های تلگرامی: آخرین اخبار و مقالات ایردراپ ها – بازی های تلگرامی
بیشتر بخوانید:
بازی تلگرامی کتیزن – Catizen ؛ آموزش و لینک عضویت
پیکسل ورس – PixelVerse؛ بازی پولساز تلگرامی جدید + لینک عضویت
تپ سواپ تلگرام چیست ؛ لینک عضویت و آموزش کامل
همستر کامبت چیست؛ کسب درآمد از طریق بازی ایرداپ تلگرام Hamster Kombat

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*