نسخه بتا آنتي‌ويروس پاندا منتشر شد (دانلود)

 

شرکت امنیتی Panda Security از انتشار نسخه آزمایشی جدیدترین نرم‌افزارهای ضدویروس برای کاربران خانگی و شخصی اینترنت خبر داد. بر اساس اعلام این شرکت، Panda Global Protection 2013،‌ جدیدترین و کامل‌ترین برنامه امنیتی خواهد بود… 

 

شرکت امنیتی Panda Security از انتشار نسخه آزمایشی جدیدترین نرم‌افزارهای ضدویروس برای کاربران خانگی و شخصی اینترنت خبر داد.  بر اساس اعلام این شرکت، Panda Global Protection 2013،‌ جدیدترین و کامل‌ترین برنامه امنیتی خواهد بود که اکنون نسخه آزمایشی آن به صورت رایگان برای کاربران خانگی و شخصی اینترنت منتشر شده است. شرکت پاندا از کلیه کاربران اینترنت در سرتاسر جهان دعوت کرده است تا با دانلود رایگان اين نرم‌افزار در تکمیل و انتشار نسخه نهایی آن که در ابتداي سپتامبر سال 2013 میلادی انجام خواهد شد، سهیم باشند.
بنابر اعلام این شرکت، علاوه بر تسهیلات ویژه و تخفیفات خاصی که برای تمام کاربران نسخه آزمایشی Global Protection 2013  در نظر گرفته شده است، به کاربران حرفه‌ای که بتوانند به طور فعال در عیب‌یابی،‌ بهبود و توسعه این نرم‌افزار مؤثر باشند،‌ یک جایزه دويست دلاری اهدا خواهد شد. نرم‌افزارهای 2013 این شرکت یک تحول قابل توجه در زمینه مدیریت امنیت اطلاعات و تجهیزات رایانه‌ای محسوب خواهند شد. این نرم‌افزارها با بهره‌گیری از فن‌آوری قدرتمند ابر (Cloud Technology) و فناوري اختصاصی هوش یکپارچه، قادر هستند تا کمترین میزان بار منفی روی رایانه‌ها و در عین حال قوی‌ترین و سریع‌ترین قابلیت شناسایی و حذف ویروس‌های رایانه‌ای را به کاربران ارائه دهند. لازم به ذکر است که نرم‌افزارهای 2013 پاندا با تمامی سیستم‌عامل‌هاي شرکت مایکروسافت از جمله Windows 8 سازگار هستند. علاقه‌مندان مي‌توانند نسخه بتا Panda Global Protection 2013 را از اينجا دانلود كنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*