گوگل StreetView

خلاقیت جدید گوگل StreetView برای طرفداران فیلم بتمن و شخصیت بروس وین

گوگل StreetView نام فناوری است که در نقشه‌های گوگل (Google Maps) و گوگل ارث (Google Earth) در دسترس می‌باشد و تصاویر سراسر‌نما یا Panoramic را از زوایای مختلف در خیابان‌های سطح شهر به نمایش می‌گذارد. این سرویس که سال ۸۹ به وجود آمده است به تازگی خانه بتمن (Batman) و شخصیت بروس وین (Bruce Wayne) را برای طرفداران این شخصیت و فیلم “بتمن و سوپرمن: طلوع عدالت” (Batman vs Superman) به تصویر کشیده‌است.

حتما شما هم می ‌دانید که این روزها فیلم بتمن و سوپرمن: طلوع عدالت (Batman vs Superman) توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌است، فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر پایه شخصیت‌های دی‌سی کامیکس (DC comics) ساخته شده‌است. این فیلم دنبالهٔ مرد پولادین و دومین فیلم در دنیای سینمایی دی‌سی کامیکس می‌باشد و هیچ جای تعجبی ندارد که این روزها بازار سینماها را تحت الشعاع خود قرار داده‌است. این بار گوگل مپ (Google Map)، برای طرفداران فیلم “بتمن و سوپرمن” مخصوصا عاشقان بتمن (Batman) و شخصیت بروس وین (Bruce Wayne) یک امکان جدید ایجاد کرده‌است که می‌توانند با این سرویس گوگل، داخل خانه آقای بروس وین (Bruce Wayne) و غار خفاش (Batcave) را ببینند. این اقدام گوگل می‌تواند یک فرصت برای کسانی که امکان مسافرت طولانی برای دیدن این خانه جذاب را ندارند، محسوب شود. برای تایید این اقدام گوگل، تهیه کنندگان فیلم بتمن و سوپرمن: طلوع عدالت (Batman vs Superman: Dawn of Justice) در صفحه رسمی این فیلم جذاب در فیسبوک (Facebook) این اقدام گوگل را تایید کرده‌اند.

شما علاقه مندان می‌توانید با استفاده از نرم افزار تحت‌وب Google Maps برای استفاده از این ویژگی جدید بهره ببرید و همچنین اگر می‌خواهید که این کار را با گوشی یا تبلت اندرویدی خود انجام دهید، قادر هستید که از اپلیکیشن گوگل StreetView استفاده کنید. غارخفاش(BatCave) را نیز درست مانند مکان‌های دیگر می توانید وجب به وجب کاوش کنید، شما این امکان را دارید که به اتاق‌های مجزای این خانه سر بزنید و با تغییر زاویه دوربین، این اتاق‌ها را از دیدهای متفاوتی ببینید و در نهایت می‌توانید به قسمت جالب ماجرا بروید، یعنی یک سفر هم به زیرزمین این خانه، معروف به غار خفاش (BatCave) داشته باشید. در این غار می‌توانید اتومبیل جالب بتمن که طراحی منحصر به فردی را دارد ببینید، همچنین می توانید از بال‌های خفاش هم دیدن کنید، اما حیف که نمی‌شود استفاده از این وسایل تجربه کرد.

اگر یک نگاهی به اطرافتان بیاندازید می توانید به لباس جالب بتمن که شکل بخصوصی را دارد و یک پیام هم برروی قسمت قفسه سینه آن هک شده است، نگاهی بیاندازید. چرخیدن در غار خفاش (BatCave) واقعی برای طرفدارن این شخصیت، یعنی کسانی که می‌خواسته اند جزییات بیشتر این غار را ببینند می تواند یک تجربه جالب باشد. در این غار یک چیز جالب و جدید هم وجود دارد، آن هم لباس نیمه تمام بتمن است که قرار است این سوپرقهرمان آن را برای جنگ با سوپرمن بر تن کند.

در ادامه می توانید چند نمونه از تصاویر خانه خفاش را مشاهده نمایید:

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*