والپیپر های زیبا برای اندروید و دسکتاپ – سری اول

درود بر شما گجتی‌های عزیز. قصد داریم هر هفته میهمان شما باشیم و برای شما مجموعه‌ای زیبا از کاغذ دیواری یا والپیپر ( Wallpaper ) تهیه کنیم تا در دسکتاپ خود و همچنین موبایلتان از آن‌ها استفاده کنید. توصیه می‌کنم این پک‌های جذاب را از دست ندهید.

سعی شده در این تصاویر از مجموعه‌های مختلف والپیپرها استفاده شود تا مناسب برای سلیقه‌های متفاوت باشند و بتوانید در دسکتاپ و یا موبایل‌ خود از این پس زمینه‌های زیبا استفاده کنید. در صورت دانلود این پک می‌توانید کاغذ دیواری‌هایی مناسب برای فصل بهار داشته باشید که از رنگ‌بندی‌های شاد در آن‌ها استفاده شده تا حس و حالی بهاری را تجربه کنید.

البته این‌ها تنها گزینه‌هایی نیست که در انتظار شما هستند، بلکه این پکیج شامل گزینه‌های مختلف می‌شود و این پک می‌تواند طرفداران اتوموبیل، مناظر، حیوانات، بازی‌های کامپیوتری و همچنین طرفداران عکس‌های ماکرو را به وجد آورد.

جالب است بدانید که از این تصاویر زیبا می‌توانید در گوشی اندروید خود استفاده کنید و والپیپر ثابت اما جذاب و زیبایی داشته باشید تا رابط کاربری موبایل شما را بهاری کنند. البته برای دستکاپ نیز این والپیپرها قابل استفاده بوده و گزینه‌ی مناسبی برای کسانی‌ست که می‌خواهند به استقبال بهار بروند.

انتخاب تصویر زمینه درست به شما کمک خواهد کرد تا نشاط بالایی در طول روز داشته باشید. بنابراین سعی کنید تصاویر زمینه را به‌‌صورتی در آورید که هر ۱۰ ثانیه و یا ۳۰ ثانیه تصاویر شما تعویض شوند. این کار به شما کمک خواهد کرد تا با یک‌نواختی رو به رو نشوید.

برای انجام این کار کافی‌ است که بر روی دسکتاپ راست کلیک کرده و گزینه‌ی شخصی‌سازی (Personalize) را انتخاب کنید. حال در صفحه‌ای که باز شده می‌توانید بر روی گزینه‌ی Desktop Background کلیک کنید تا از این قسمت بتوانید تصاویری که دانلود کرده اید را به صورت چرخشی درآورید.

پس از انتخاب مجموعه‌ای از تصاویر پس زمینه و والپیپرهای دلخواه خود می‌توانید کاغذ دیواری‌هایی که انتخاب کرده اید را با انتخاب گزینه‌ای که بالای آن نوشته ( Change Picture every ) زمانی را که بین تعویض هر والپیپر باید سپری شود را انتخاب کنید.

نمونه‌ی تصاویر والپیپر

دانلود پک اول تصاویر پس زمینه و والپیپر برای دسکتاپ

دانلود

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*