مایکروسافت-نرم‌افزار-کاوشگر-فضا-(Galaxy-Explorer)-و-سورس-کد-آن-را-برای-HoloLens-منتشر-کرد

مایکروسافت نرم‌افزار کاوشگر فضا (Galaxy Explorer) و سورس کد آن را برای HoloLens منتشر کرد

پس از چالش Share Your Idea ( ایده خودتو به اشتراک بگذار) که مایکروسافت برای کاربران خود به راه‌انداخت، اپلیکیشن کاوشگر فضا (Galaxy Explorer) در بین ایده‌ها برنده شد. امشب Microsoft این نرم‌افزار و سورس کد آن برای HoloLens را در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ معرفی کرد.

کمپانی مایکروسافت(Microsoft) غول نرم‌افزاری دنیا سیستمی به نام Share Your Idea ( ایده خودتو به اشتراک بگذار) پیاده کرده است تا ارتباطی میان توسعه‌دهندگان خود و کاربران ایجاد نماید. هدف از تأسیس این بخش در وب‌سایت هلولنز دریافت ایده از کاربران بود و سپس ایده برتر در قالب اپلیکیشن ساخته شود. بهترین ایده، این بار کاوشگر فضا (Galaxy Explorer) بود که درواقع یک اپلیکیشن شبیه‌سازی‌شده از فضا است و کاربر را قادر می‌سازد تا با هلولنز(HoloLens) در اعماق فضا با روشی جذاب به ماجراجویی بپردازد. امروز در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ (Build 2016) مایکروسافت اعلام کرد که این اپلیکیشن آخرین مرحله پیاده‌سازی خود را هم پشت سر گذاشته است و تکمیل‌شده است.

همچنین این اپلیکیشن به‌زودی در ویندوزاستور(Windows Store) برای دانلود قرار خواهد گرفت. علاوه بر این سورس برنامه نیز در دسترس همه قرار می‌گیرد و بنابراین توسعه‌دهندگان می‌توانند به‌راحتی با استفاده از آن اپلیکیشن‌های دیگری برای هلولنز(HoloLens) پیاده‌سازی نمایند.

برای دانلود سورس کد این برنامه می‌توانید به گیت‌هاب مراجعه نمایید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*