بازی های UWP

مایکروسافت ابزارهای جدیدی را برای ساخت بازی های UWP معرفی کرد

همانطور که می‌دانید امشب کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ ( Build 2016 ) شرکت مایکروسافت برگزار شد. این شرکت در طی برگزاری این کنفرانس، ابزارهای جدیدی را برای ساخت بازی های UWP معرفی کرد.

فیل اسپنسر در بالای سن کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ درباره پشتیبانی از بازی‌های گسترش یافته در ویندوز ۱۰ صحبت کرد.اکنون چند گزینه جدید برای توسعه دهندگان بازی در ویندوز ۱۰ اضافه شده است، که این سیستم عامل مشکلی در پشتیبانی آن نخواهد داشت. این گزینه‌های جدید شامل قابلیت بسته بندی دوباره بازی های Win32 برای ویندوز ۱۰، از طریق نرم افزار مبدل دسکتاپ می‌شود.

اکنون زمانی که یک بازی جهانی پلتفرم ویندوز ( Universal Windows Platform ) ساخته می‌شود، توسعه دهندگان قادر به انجام دادن برخی تنظیمات از قبیل غیرفعال کردن V-Sync هستند. همچنین پشتیبانی از UWP برای ایجاد مدها، همپوشانی و دیگر تنظیمات سفارشی تایید شده است. علاوه بر این اضافه کردن پشتیبانی از ماوس، صفحه کلید و کنترلرها همراه با کاشی های زنده و اطلاعیه ها آسانتر خواهد شد.

برای آزمایش این ویژگی جدید مایکروسافت همکاری خود را با CD Projekt Red برای تبدیل کردن The Witcher II به پتفرم جهانی ویندوز آغاز کرده است، که اجرای نرخ فریم کامل آن امکان پذیر است. همچنین نسخه دوم عصر امپراطوری ( Age of Empires II ) با این سیستم تبدیل شده است و همچنان از شبکه استیم ( Steam ) پشتیبانی می‌کند.

مایکروسافت امشب خبرهای خوشحال کننده بسیاری را داشت، که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ادغام فروشگاه اپلیکیشن های ایکس باکس و ویندوز ۱۰، ارسل هولولنز برای مشتریان تجاری، رونمایی از ویژگی Dev Mode، انتشار نرم افزار کاوشکر فضا (Galaxy Explorer) و معرفی خطکش جدید ویندوز ۱۰ اشاره کرد. به هر حال این کنفرانس برای شرکت مایکروسافت بسیار مهم بود و آنطور که انتظار می‌رفت از دستاوردهای جدیدی رونمایی شد. علاوه بر این اضافه شدن ابزارهای جدید و پشتیبانی از UWP برای ویندوز ۱۰ از مهم‌ترین دستاوردهای جدید بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*