اپل واچ جدید

اپل واچ جدید با تغییرات جزئی عرضه خواهد شد !

درحالی که طی ماه‌های آینده شاهد رونمایی از یک اپل واچ جدید خواهیم بود؛ یک تحلیلگر کمپانی اپل معتقد است این ساعت هوشمند تغییرات زیادی نسبت به نسخه فعلی نخواهد داشت. وی معتقد است علاقه‌مندان برای خرید یک اپل واچ متفاوت باید تا سال بعد صبر کنند.

به نظر می‌رسد دیگر زمان آن فرا رسیده که اپل از ساعت هوشمند جدیدی رونمایی کرده که البته بسیاری از شایعات خبر می‌دهند این ساعت هوشمند نسل دوم اپل واچ خواهد بود.

این کمپانی آمریکایی در رویداد بهاری خودش از گجت پوشیدنی جدیدی رونمایی نکرد و تنها چند بند جدید تازه تولید را به کلکسیون بند‌های ساعت هوشمند اپل واچ اضافه کرد. با این حساب می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اپل واچ جدید در تابستان و طی کنفرانس WWDC رونمایی شود.

در این بین یکی از تحلیلگران مطرح کمپانی اپل معتقد است که هواداران زیاد هم نبایند از این بابت خوشحال باشند؛ چرا که اپل علاقه‌ای برای ایجاد تغییرات جزئی در اپل واچ جدید خود تا سال ۲۰۱۷ نخواهد داشت.

مینگ-چی کو نویسنده KGI Securities در این باره می‌گوید که اپل در سال جاری تنها قصد دارد تا از نسخه آپگرید شده اپل واچ فعلی خود رونمایی کند. بنابر این نباید انتظار تغییراتی اساسی در زیرقاب اپل واچ جدید این کمپانی و به طور کلی طراحی آن داشته باشیم.

با این وجود شایعات اخیر حاکی از آن هستند که اپل قصد دارد نسخه باریک‌تری از اپل واچ خود را طی کنفرانس WWDC امسال معرفی کند. این تحلیلگر معتقد است که اگر می‌خواهید اپل واچ جدیدی را مشاهده کنید باید تا سال آینده صبر کنید.

apple_watch_delivery

اگر چنین چیزی به وقوع بپیوندد درواقع اپل استراتژی تکراری چندین سال گذشته آیفون‌های ۴ به بعد را در دستور کار خود قرار خواهد داد. اپل پس از عرضه آیفون ۴ تصمیم گرفت تا در میانه‌های سال نسخه تازه تری از آن را با پسوند S روانه بازار کند که شامل به‌روزرسانی‌های جزئی در تجهیزات داخلی بود.

بدیهی است هیچ یک از این اطلاعات به صورت رسمی توسط اپل تأیید یا رد نشده است. با وجود سیاست‌های تولیدکنندگان نمی‌توان به راحتی در خصوص محصولات جدید آن‌ها سخت گفت اما باید در نظر داشته باشیم که مینگ-چی کو یکی از تحلیلگران قدیمی کمپانی اپل است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*