مانیتورهای منحنی سامسونگ

فروش مانیتورهای منحنی سامسونگ از مرز یک میلیون گذشت

همان‌طور که می‌دانید شرکت سامسونگ در زمینه‌های مختلف تکنولوژی فعالیت دارد و علاوه بر تولید گوشی‌های هوشمند برتر در بازار موبایل، روی تولید لوازم‌خانگی هم کار می‌کند. این شرکت تاکنون موفقیت‌های بسیاری را داشته است و تنوع محصولات، باعث افزایش فروش این شرکت شده، مانیتورهای منحنی سامسونگ یکی از محصولات مهم این کمپانی به شمار می‌آید که چندی سالی است در بازار وجود دارند. غول تکنولوژی کره جنوبی امروز گزارشاتی را درباره فروش مانیتورهای منحنی منتشر کرد، با توجه به این گزارشات فروش این محصولات از مرز ۱ میلیون نسخه در سراسر جهان گذشته است.

غول تکنولوژی کره جنوبی مدت زیادی است که مانیتورهای منحنی خود را روانه بازار کرده و اگر به یاد داشته باشید اولین مانیتور LED منحنی این شرکت در سپتامبر ۲۰۱۴ معرفی شد و بعدازآن چند محصول دیگر را نیز روانه بازار کرد.

مانیتورهای منحنی برای مطابقت با شکل طبیعی چشم انسان طراحی‌شده‌اند، در اصل این ویژگی فاصله کوتاهی را در میدان دید ایجاد می‌کند و درنتیجه تجربه مشاهده راحت‌تر و یکنواخت را به کاربر می‌دهد. مانیتورهای منحنی سامسونگ زاویه دید فوق‌العاده گسترده‌ای را به کاربر می‌دهند و با توجه به کنتراست بالایی که دارند بهترین انتخاب برای گیمرها و کاربران خانگی است.

سامسونگ آخرین مانیتورهای منحنی خود را در نمایشگاه CES 2016 در دو مدل CF591 و CF390 با اندازه‌های ۲۷ و ۲۳.۵ اینچی معرفی کرد، این شرکت پس از عرضه  دو مانیتور جدید خود به بازار، از همان ابتدا موفقیت زیادی کسب کرد و فروش خوبی را به ثبت رساند. اکنون فروش کلی مانیتورهای منحنی سامسونگ از مرز ۱ میلیون گذشته است و سامسونگ ۸۵% از بازار را به دست خود گرفته است. البته انتظار می‌رود که سامسونگ، در آینده مانیتورهای منحنی بیشتری را روانه بازار کند. به‌هرحال سامسونگ اکنون برترین فروشنده مانیتورهای منحنی به شمار می‌آید و قطعاً برنامه خاصی را برای ماندن در این جایگاه دارد.