فیلم آواتار

جیمز کامرون: تا 7 سال آینده منتظر چند نسخه جدیدتر فیلم آواتار باشید

جیمز کامرون کارگردان فقید فیلم آواتار به‌تازگی اعلام کرده است که قصد دارد تا 7 سال آینده، سه نسخه دیگر از این فیلم را به اکران رساند. این سری فیلم‌ها مطابق نسخه اصلی آن‌ها توسط کمپانی فاکس قرن بیستم به سینماها خواهد آمد. لازم به ذکر است که علاقه‌مندان سال 2018 می‌توانند نسخه دوم این فیلم را مشاهده کنند.

آینده‌ی فیلم آواتار جیمز کامرون شاید به یک راز تبدیل شده بود اما امروز فاکس اعلام کرد که علاقه‌مندان منتظر حداقل 4 نسخه جدید از این اثر خارق‌العاده باشند. کامرون که توسط تعداد زیادی روزنامه نگار احاطه شده بود عنوان داشت در حال برنامه‌ریزی برای ساخت فیلم آواتار 2، 3 و 4 است.

فیلم آواتار 2 که شایعه ساخت آن از سال 2009 به گوش می‌رسد تا کریسمس 2018 آماده اکران خواهد بود. همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر هیچ اثری از جیمز کامرون در باکس آفیس نیست، اما به‌زودی شاهد تغییر این وضعیت خواهیم بود. دراین‌بین دیزنی هم خبر می‌دهد اپیزود هشتم جنگ ستارگان نیز در ماه مه به اکران نخواهد رسید و در ماه دسامبر شاهد حضور آن بر روی پرده‌های سینما هستیم. اگر چنین اتفاقی برای این فیلم رخ دهد باید دید که «هان سولو» جوان جنگ ستارگان چه وضعیتی را به خود خواهد دید.

اما در خبری جالب‌تر کامرون اعلام می‌کند که نسخه سوم فیلم آواتار را در کریسمس سال 2020 خواهیم داشت و نسخه چهارم نیز بین سال‌های 2022 یا 2023 بر روی پرده‌های سینما خواهیم دید. «سم ورتینگتون» در مصاحبه‌ای در این زمینه از علاقه شدید خود جهت بازگشت به آواتار و هم‌بازی شدن دوباره با «زویی سالدانا» سخن گفته است؛ بنابراین می‌توانیم انتظار درخشش این زوج هنری سینمای جهان را برای بار‌های بعدی نیز داشته باشیم.

خاطره بازی با فیلم آواتار

فیلم آواتار

آواتار ” Avatar ” یک فیلم علمی-تخیلی به نوشته و کارگردانی جیمز کامرون فقید است که در سال 2009 میلادی به نمایش درآمد. این فیلم جذاب که محصول کمپانی فاکس قرن بیستم است، توانست خیلی سریع در کنار تایتانیک قرار گرفته و فروشی بیش از 2 میلیارد دلار را تجربه کند.

داستان این فیلم در سال 2154 میلادی رخ می‌دهد. جایی که انسان‌ها به آسمان‌ها نفوذ کرده و به دنبال دستیابی به منابع مختلف سیارات دیگر هستند. بر روی یکی از این سیارات جاندارانی شبیه به انسان به نام «ناوی» زیست می‌کنند. این موجودات نیمه وحشی دارند که آن‌ها را از انسان‌ها جدا می‌کند اما فرهنگ کلی آن‌ها قابل ستودن است.

دراین‌بین جیک سالی «سام ورتینگتون» به دنبال کشف اطلاعاتی تازه از این سیاره و موجودات است که رفته‌رفته با نیتیری «زویی سالدانا» آشنا شده و پیوند عاطفی بین آن دو شکل می‌گیرد. این پیوند موجب می‌شود که سالی نیز با این موجودات همراه شده و جلوی انسان‌های ستمگری که مقاصدی کثیف دارند بایستد.

بدون شک تماشای نسخه‌های جدیدتر این فیلم بی‌نظیر می‌تواند برای هر علاقه‌مند به فیلم و سینما جذاب و اشتیاق آور باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

    • به نظر شما کسی که کارگردان فیلم‌های بزرگ آواتار، تایتانیک، آلینز، ترمیناتور و چندتا دیگه فیلم بزرگ تاریخ سینمای جهان هستش لیاقت کلمه فقید رو نداره؟ میشه بپرسم پس کدوم کارگردان فقید هستش؟ :Amazed: