آخرین مطالب
2
امروز
پلتفرم رانندگی خودکار DRVLINE سامسونگ

پلتفرم رانندگی خودکار DRVLINE سامسونگ در CES 2018 معرفی شد

پلتفرم DRVLINE سامسونگ مختص اتومبیل های خودران در نمایشگاه CES 2018 معرفی شد. این پلتفرم به زودی توسط خودروسازان بزرگ جهان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

روز گذشته و در خلال برگزاری نمایشگاه CES 2018 کمپانی سامسونگ از DRVLINE، یک پلتفرم سخت افزاری و نرم افزاری که به خودروسازان اجازه ساخت وسایل نقلیه خودران سفارشی مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته را می‌دهد پرده برداری کرد. بسیاری از پلتفرم‌ها راه حل‌هایی را ارائه می‌کنند که کاربران را ناچار می‌کنند از تمام یک پکیج بدون هرگونه اتخاذ سفارشی سازی تبعیت کنند. با این حال DRVLINE سامسونگ اجازه می‌دهد تا فروشندگان اجزای فردی پلتفرم را سفارشی کرده، وسایل نقلیه‌ای با مشخصات مورد نظر خود را تولید کنند و خود را با پیشرفت روزافزون تکنولوژی همراه سازند.

Young Sohn، یکی از مدیران شرکت سامسونگ در ارتباط با این تکنولوژی می‌گوید:

ایجاد یک پلتفرم مستقل نیازمند همکاری نزدیک در صنعت است، زیرا یک شرکت نمی‌تواند به تنهایی چنین موقعیت عظیمی را به تنهایی به جلو ببرد. چالش بسیار بزرگ و پیچیده‌ای است. اگرچه با پلتفرم DRVLINE سامسونگ ما از بهترین و درخشان‌ترین‌های صنعت خودروسازی دعوت کرده‌ایم به ما بپیوندد و کمک کنند تا شکل خودروهای آینده را بسازیم.

پلتفرم رانندگی خودکار DRVLINE سامسونگ

آغاز به کار DRVLINE سامسونگ از امسال

نخستین ابتکار DRVLINE یک دوربین است که حاوی هشدار خروج از لاین جاده، کروز کنترل انطباقی، هشداردهنده برخورد و الگوریتم‌هایی است که هشدارهایی در مورد عابران پیاده به راننده می‌دهد. این سیستم از سال جاری آغاز به کار خواهد کرد. سامسونگ همکاری نزدیکی را با شرکت هارمن دارد و همکاری آن‌ها بر روی این دستاورد نیز از اوایل سال 2017  آغاز شده است. دیر تکنولوژی‌های متمرکز بر خودرو که سامسونگ در حال توسعه آن‌ها است نیز شامل نخستین آنتن تجاری اینترنت 5G به منظور اتصال‌های سریع داده‌ها می‌شود. علاوه بر آن، کابین هدایت مجازی (Digital Cockpit) نیز یکی دیگر از راه‌های ارتباطی با تکنولوژی داخلی خودرو است. این کابین بر روی هماهنگی بین راحتی و ایمنی تمرکز دارد و می‌تواند با اتصال به گوشی هوشمند شما، انواع تنظیمات شخصی سازی را انجام دهد. این یک راه حل آینده نگرانه با مقیاسی بزرگ است که کنترل‌های خودرو و وضعیت فعلی آن را در یک صفحه مرکزی به ارمغان میاورد.

یک دیدگاه

  1. سامسونگ یعنی تجربه استفاده از تکنولوژی آینده در زمان حال

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*