گوشی‌های ال‌جی

لیست آخرین به‌روزرسانی‌های عرضه شده برای گوشی‌های ال‌جی

پس از انتشار لیست آپدیت گوشی‌های سامسونگ در روز گذشته در گجت نیوز، این بار نوبت به دیگر برند کره‌ای رسیده است و این کمپانی لیست کامل آخرین به‌روزرسانی‌های عرضه شده برای گوشی‌های ال‌جی (LG) در کشور آمریکا و سایر کشورها و اپراتورهای مخابراتی در جهان را منتشر کرده است.

برای دریافت این به‌روزرسانی‌ها، ابتدا شماره مدل دیوایس خود را در لیست پیدا کنید تا ببینید که آیا دیوایس شما جزو آن دسته از گوشی‌های ال‌جی که آپدیت اندروید برایشان عرضه شده است، قرار می‌گیرد یا خیر. بعد از پیدا کردن شماره مدل اسمارت فون خود در لیست، باید ببینید که آیا این نسخه بر روی دیوایس شما از قبل نصب شده است یا نیاز است که آن را به‌روزرسانی کنید.

برای انجام به‌روزرسانی نیز راه‌های مختلفی وجود دارد؛ شما می‌توانید از طریق قسمت آپدیت در نرم افزار تنظیمات خود گوشی‌های ال‌جی این کار را انجام دهید و یا اینکه با استفاده از نرم افزار مدیریت موبایل ال‌جی بر روی کامپیوتر، فایل به‌روزرسانی را دانلود و آن را بر روی دیوایس خود نصب کنید.

همچنین برای دانلود فایل فریمور و رام دست نخورده و استوک خود ال جی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید و با وارد کردن کد IMEI دیوایس خود، این فایل را دریافت کنید؛ توجه داشته باشید که برای پیدا کردن کد پانزده رقمی IMEI که تنها شامل اعداد انگلیسی می‌شود، کافی است که شماره‌ی *#۰۶# را از نرم افزار برقراری تماس، شماره‌گیری کنید. البته اگر با وارد کردن این کد در کادر مربوطه، دیوایس شما در لیست نمایش داده نشد، نمی‌توانید از روش IMEI اقدام به دانلود فایل فریمور کنید و باید به سراغ یکی از روش‌های دیگر بروید.

لیست زیر مربوط به به‌روزرسانی آن‌دسته از گوشی‌های ال‌جی است که به سفارش کشور آمریکا و تحت قرارداد اپراتورهای مخابراتی این کشور عرضه شده‌اند؛ باقی کشورها در لیست دوم قرار دارند:

لیست آخرین به‌روزرسانی‌های گوشی‌های ال‌جی

لیست دوم مربوط به تمام کشورهای جهان می‌شود و نام کشور، اپراتورهای سفارش دهنده و تاریخ عرضه‌ی به‌روزرسانی اندروید برای گوشی‌های ال‌جی در تمام کشورها، در آن درج شده است. برای مشاهده‌ی این لیست بسیار کامل می‌توانید به این لینک مراجعه کنید و از طریق کادر جستجو، اطلاعات مربوط به دیوایس خود را پیدا کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*