ایسوس ZenPouch ؛ کیفی ضد آب مناسب برای حمل تلفن هوشمند شما

همانطور که می‌دانید برند زن ایسوس فقط به گوشی‌های هوشمند ختم نمی‌شود، بلکه شامل خانواده گوشی‌های هوشمند زنفون، تبلت‌های زنپد، باتری‌های قابل حمل زن‌پاور و ساعت هوشمند زن‌واچ می‌شود. این هفته شرکت ایسوس محصول دیگری را با برند زن تحت عنوان ایسوس ZenPouch معرفی کرد که در واقع یک کیف ضد آب برای محافظت از گوشی هوشمند شما است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

کیف یا کیسه ZenPouch از نایلون TPU ساخته شده و گواهینامه IPX8 را دریافت کرده است. این کیف می‌تواند از گوشی هوشمند شما در برابر آب و رطوبت محافظت کند یعنی در اصل دستگاه شما را به یک دستگاه ضدآب تبدیل خواهد کرد، البته این اتفاق فقط در داخل کیف رخ می‌دهد. آنطور که پیدا است ایسوس ZenPouch تا عمق بیش از یک متری آب ضدآب می‌ماند.

قسمت جلویی کیف ایسوس ZenPouch به‌صورت شفاش طراحی شده، به‌طوری‌که کاربر دسترسی کامل را به صفحه‌نمایش گوشی هوشمند دارد، همچنین قسمت دوربین اصلی مسدود نشده و کاربر می‌تواند از دوربین دستگاه هم در زیر آب یا مکان‌های مرطوب استفاده کند. کیف ایسوس ZenPouch استفاده‌های بسیاری را دارد و می‌توان از آن در مکان‌های مختلف مانند قایقرانی، استخر و وان حمام استفاده کرد.

باتوجه به گفته ایسوس کیف ZenPouch برای دستگاه‌های 5.5 اینچی طراحی شده و مناسب دستگاه‌های بزرگ‌تر از اندازه گفته شده نیست. این کیف در واقع مناسب دستگاه‌هایی با ابعاد 158 در 90 در 12 میلی‌متر است، بنابراین اگر شما از دارندگان گوشی‌های هوشمند بزرگی مانند گلکسی نوت 5 یا نکسوس 6 پی هستید، این کیف برای شما قابل استفاده است.

البته در حال حاضر کیف‌های مشابهی در بازار وجود دارد که ضدآب هم هستند، اما برندها باهم تفاوت بسیاری دارند و لازم به ذکر است که قیمت آن‌ها زیر 10 دلار است. متاسفانه هنوز هیچ خبری درباره تاریخ عرضه و قیمت این کیف ضد آب منتشر نشده، اما انتظار می‌رود که به‌زودی روانه بازار شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*