Computex 2012 : انتقال اطلاعات بدون نیاز آیتیونز با با iFlashDrive

 

 

Computex 2012 فقط برای معرفی محصولات کمپانی‌های بزرگ IT نیست، بلکه شرکت‌های کوچک نیز می‌توانند خلاقیت و محصولات کوچک خود را در این نمایشگاه معرفی کنند. i-FlashDrive یکی از این محصولات است که با وجود قد و قامت کوچکش، کار خیلی‌ها را آسان خواهد کرد. با اتصال این داک کوچک به آیفون یا آیپد خود می‌توانید از آن به عنوان یک فلش مموری برای افزایش حافظه ابزار خود استفاده کنید و ضمنا برای انتقال فایل‌ها از کامپیوتر به دستگاه اپل (یا بالعکس) نیازی به نرم‌افزار آیتیونز یا کابل رابط ندارید.

i-FlashDrive در واقع یک فلش مموری با کانکتور ۳۰پین است که در حجم ۱۶.۸ و ۳۲ گیگابایت به بازار عرضه می‌شود. شما این وسیله را به دستگاه iOS خود متصل می‌کنید و سپس برنامه i-FlashDrive را اجرا می‌کنید. اکنون هرچه می‌‌خواهید را در i-FlashDrive می‌ریزید و آیفون شما نیز به سادگی آن را شناسایی کرده و اطلاعات موجود در آن را می‌خواند.

به این ترتیب با i-FlashDrive هم حافظه iPhone/iPad خود را افزایش می‌دهید و هم اطلاعات مورد نظر خود را به سادگی در آیفون/آیپد خود می‌ریزید. البته اگر فایل‌های ویدئویی را به i-FlashDrive خود منتقل می‌کنید باید مطمئن شوید که کدک فایل ویدیوی مورد نظر شما h.264 باشد.

i-FlashDrive با قیمت پایه ۹۰ دلار به بازار عرضه می‌شود.


منبع : asia.cnet

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*