آیا سامسونگ از نام گلکسی نوت 6 برای فبلت نسل بعدی خود استفاده نخواهد کرد؟

نام تجاری یا برند گوشی‌های هوشمند این روزها از اهمیت زیادی برخوردار است، حتی اگر تفاوتی بین یک گوشی هوشمند و بهترین فروشنده وجود نداشته باشد. به هر حال برند گوشی‌های هوشمند به یک هویت برای آن‌ها تبدیل شده‌اند. در طی هفته‌های گذشته شایعات مختلی درباره فبلت نسل بعدی سامسونگ منتشر شده و آنطور که پیدا است این شرکت قصد دارد نام گلکسی نوت 6 را به گلکسی نوت 7 تغییر دهد.


آخرین فبلت معرفی شده از سوی سامسونگ، گلکسی نوت 5 است و فبلت نسل بعدی هم مسلما گلکسی نوت 6 نام دارد، اما ظاهرا غول تکنولوژی کره‌ای به‌منظور همخوانی سری پرچم‌دار نوت و سری پرچم‌دار گلکسی اس قصد دارد که فبلت بعدی خود را با نام گلکسی نوت 7 روانه بازار کند. حال باتوجه به گزارش‌های جدید منتشر شده انتخاب شدن گلکسی نوت 7 برای نسل بعدی این فبلت جدی‌تر شده و بسیاری از طرفداران خواهان آن هستند و این عمل در اصل برای ایجاد هم‌افزایی گلکسی اس 7 است.

فبلت نسل بعدیعلاوه بر این شایعاتی درباره تایید کردن سامسونگ برای رد شدن از گلکسی نوت 6 و انتخاب گلکسی نوت 7 به‎عنوان فبلت نسل بعدی منتشر شده است. حال انتظار داریم که خبرهای بیشتری درباره گلکسی نوت 7 در طی چند هفته آینده منتشر شود. به هر حال همخوانی نام سری اس و سری نوت برای سامسونگ بسیار مفید است و حال که دستگاهی تمام عیار از سری اس تحت عنوان گلکسی اس 7 عرضه شده پس حتی اگر گلکسی نوت بعدی مشخصات ویژه‌ای نداشته باشد، اما تحت این نام عرضه شود بسیار بهتر خواهد بود.

سال گذشته شرکت سامسونگ گلکسی نوت 5 را در نمایشگاه IFA معرفی کرد، اکنون شایعات جدید اعلام می‌دارند که فبلت نسل بعدی در اوایل پاییز معرفی و روانه بازار خواهد شد. البته منابع دیگری بر این باورند که سامسونگ فبلت جدید خود را در سال آینده میلادی روانه بازار می‌کند. به هر حال شایعات بسیاری پیرامون نسل بعدی فبلت سامسونگ وجود دارد و هنوز برای انتشار حقایق‌ باید صبر کنیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*