E3 2012 : رونمایی از موس های جدید ROCCAT ویژه گیمر های حرفه ای

 

امسال هم مانند همیشه، در کنار بازی های مختلف، حضور شرکت های متعدد تولید سخت افزار هم در E3 جلوه خاصی دارد. شرکت ROCCAT هم در غرفه خود در نمایشگاه سرگرمی های الکترونیک ۲۰۱۲، دو مدل جدید از موس های ویژه بازی خود را رونمایی کرد. این دو عبارتند از Lua که یک موس سه کلیده نسبتا ساده است و Kone XTD که ویژه گیمرهای حرفه ای است که می خواهند امکان تنظیم و کنترل هر دکمه و حرکتی از موس را در اختیار داشته باشند.

این موس ها کاملا راحت و خوش دست بوده و به راحتی با شکل دست سازگارند. Lua با استفاده از سنسور Pro Optic R2 به شما این امکان را می دهد که حساسیت موس را از ۲۵۰ تا ۲۰۰۰ نقطه در اینچ طی ۵ مرحله تغییر دهید. همچنین شما این امکان را دارید که به صورت دل خواه رنگ طرح روی موس را تغییر دهید. Lua کوچکترین موسی است که این کمپانی تا کنون تولید کرده است. بدنه بیرونی آن هم به گونه ای طراحی شده که از دست تان سر نخورد یا اینکه در استفاده طولانی به دست تان نچسبد، تا بتوانید دقیق ترین حرکات بازی را به خوبی انجام دهید. مدل Lua قرار است از ژولای با قیمت ۵۰ دلار به بازار عرضه شود.
مدل Kone XTD هم برای اولین بار در E3 رونمایی می شود و طراحی کلی همانند موس گیم اصلی Kone دارد. فرورفتگی دو طرف این موس باعث می شوند که انگشتان تان به راحتی بر در آن قرار گرفته و زمانی را به استراحت بگذرانند. به لطف سنسور لیزری Pro Aim R3 این موس، شما می توانید دقتی را در حد ۸۳۰۰ نقطه در اینچ (DPI) تجربه کنید. این موس دارای ۱۲ دکمه قابل برنامه ریزی است و با تکنولوژی Easy Shift می تواند تا ۲۴ دستور را در خود ذخیره کرده و در اختیارتان بگذارد. تنها با تپ کردن یک دکمه روی موس، این گجت به لیست دستورات دوم سویچ کرده و جمعا ۲۴ کارایی را در بازی، برای تان فراهم می کند. به لطف LED ها، می توانید بخش های نورانی آن را به رنگ های مختلفی در آورید.

{photo}91/03/18/ROCCAT-Lua-and-Kone-XTD{/photo}

این موس از ماه اکتبر با قیمت ۱۰۰ دلار عرضه خواهد شد.


منبع : ENgadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*