سیستم عامل watchOS 3

تماشا کنید: نگاه نزدیک به سیستم عامل watchOS 3 اپل

سیستم عامل watchOS 3 هفته‌ای است که رونمایی شده و تا چند ماه دیگر عرضه خواهد شد. اپل در تازه‌ترین سیستم عامل ساعت‌های هوشمند خود موسوم به اپل واچ (Apple Watch) ویژگی‌های جذابی را تعبیه کرده است که می‌تواند این محصولات را کاربردی‌تر و بهتر از هر زمان دیگری عرضه کند.

کمپانی اپل هفته گذشته بود که از تازه‌ترین سیستم عامل ساعت هوشمند خود با نام watchOS 3 رونمایی کرد. این به‌روزرسانی که پاییز پیش رو به‌صورت رسمی عرضه خواهد شد، دارای ویژگی‌های جدید و بهبود یافته‌ای است که به کاربران اپل واچ تجربه استفاده از یک ساعت هوشمند خوب را می‌بخشد.

سیستم عامل watchOS 3

یکی از بخش‌های بهبود یافته این سیستم عامل، افزایش عملکرد برنامه‌ها است که برای مدت طولانی به یک مشکل بزرگ برای صاحبان اپل واچ تبدیل شده بود. در نسخه فعلی این سیستم عامل اپلیکیشن‌ها معمولاً با تأخیر زیادی اجرا می‌شوند که موجب ناراحتی کاربران می‌شود. کوین لینچ معاونت فناوری کمپانی اپل طی رونمایی از سیستم عامل watchOS 3 توضیح داد که عملکرد این سیستم عامل حدود ۷ بار عملکردی سریع‌تر از نسخه گذشته داشته که منجر به راه اندازی بسیار سریع‌تر اپلیکیشن‌ها خواهد شد.

علاوه بر آن بخش واچ فیس سلامت این سیستم عامل نیز به کاربران اپل واچ این امکان را خواهد داد تا داده‌های فعالیتی خودشان را با دوستان و اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارند. این ویژگی مدت‌هاست که از مشخصات برجسته رقبایی نظیر مچ‌بندهای سلامت فیت بیت و گارمین است. همچنین یک اپلیکیشن جدید به نام Breathe نیز برای افرادی طراحی شده است که نیاز به تمرین نفس عمیق در طول روز دارند. لینچ می‌گوید که این اپلیکیشن به شما کمک خواهد کرد تا استرس خود را کاهش دهید و با آرامش بدن خود به بهبود سلامتی آن کمک کنید.

تا پیش از این کاربران اپل واچ قادر نبودند تا اندازه‌گیری‌های سلامتی ورزشی را انجام دهند؛ اینک به لطف نسخه جدید سیستم عامل واچ او اس اپل امیدوار به تغییر این وضعیت است. با سیستم عامل watchOS 3 کاربران قادر خواهند بود تا انواع اندازه‌گیری‌ها شامل سرعت، مسافت و کالری سوزانده شده را در اختیار کاربران قرار دهد. علاوه بر آن ساعت هوشمند اپل به کاربران یادآوری خواهد کرد که برای مدت زیادی بر روی صندلی نشسته‌اند و اینک نوبت به آن رسیده تا کمی تحرک داشته باشند. در ویدیو زیر نگاه نزدیکی به این سیستم عامل و تمامی کارایی‌های آن خواهیم داشت که شما را دعوت به تماشای آن می‌کنیم.

نگاه نزدیک به سیستم عامل watchOS 3

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*