بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو با طعم واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ

این روزها تکنولوژی واقعیت مجازی به یک سرگرمی خاص تبدیل شده و جدا از این مسئله از تکنولوژی واقعیت مجازی در زمینه تجارت هم استفاده می‌شود. سامسونگ به‌تازگی اعلام کرده که قراردادی را با ان بی سی برای پخش بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو با Gear VR امضا کرده است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

در حال حاضر هدست‌های واقعیت مجازی مختلفی در بازار جهانی وجود دارد، اما ظاهرا بیشترین توجه به Gear VR سامسونگ بوده، این شرکت کره‌ای فعالیت بسیاری در این زمینه داشته است. در روز پنجشنبه شرکت سامسونگ اعلام کرد که قرارداد خود را با ان بی سی (NBC) برای پخش بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو به‌طور انحصاری با تکنولوژی واقعیت مجازی امضا کرده است. این قرارداد شامل پوشش تمامی بازی‌ها در ۶ اوت تا ۲۲ اوت برابر با ۱۶ مرداد تا ۱ شهریور است، در واقع این قرارداد یک روز پس از پایان بازی‌ها به اتمام می‌رسد.

بازی‌های المپیک 2016 ریو

اگر شما از دارندگان یکی از دستگاه‌های گلکسی اس ۷، گلکسی اس ۷ اج، گلکسی اس ۶، گلکسی اس ۶ اج، گلکسی اس ۶ اج پلاس و یا گلکسی نوت ۵ هستید و همچنین هدست واقعیت مجازی Gear VR را دارید، قادر خواهید بود که با آن به ریو یک سفر مجازی داشته باشید، شما می‌توانید ۸۵ ساعت از این مراسم را به‌صورت زنده تماشا کنید. البته واقعیت مجازی بازی‌های بسکتبال، ژیمناستیک، دومیدانی، والیبال ساحلی، غواصی، بوکس و شمشیربازی است.

به‌هرحال قرار است که برنامه‌های ورزشی ان بی سی با تکنولوژی واقعیت مجازی پوشش داده شود و سامسونگ مسئولیت کامل آن را بر عهده خواهد داشت که با هدست واقعیت مجازی Gear VR انجام خواهد شد، البته هنوز چیزی درباره هزینه تماشای مسابقات با این هدست مشخص نشده، اما قطعا تماشای مسابقات با این تکنولوژی برای کاربران هزینه خواهد داشت. به‌هرحال در تاریخ ۱۶ مرداد المپیک ریو ۲۰۱۶ آغاز خواهد شد و قطعا ان بی سی و سامسونگ پوشش جالبی را انجام خواهند داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*