کلید هوم نسل جدید آیفون های اپل

آیا نسل جدید آیفون های اپل به کلید هوم حاوی لمس سه بعدی مجهز خواهند بود؟

مدتی است شایعات زیادی در خصوص کلید هوم نسل جدید آیفون های اپل به گوش می‌رسد. در تازه‌ترین این شایعات گزارش جدیدی منتشر شده که می‌گوید این کلید حاوی تکنولوژی لمس سه بعدی بوده و قابلیت‌های جدیدی را به کاربران ارائه می‌کند. هرچند که احتمال دارد اپل از سال آینده به تولید آن‌ها بپردازد.

اگر شما هم سخت در انتظار رونمایی از نسل جدید آیفون های اپل هستید، این شانس خوبی است که کمی در ارتباط با کلید هوم این محصولات اطلاعات تازه‌ای کسب کنید. آخرین مدل از آیفون های اپل از کلید هوم مناسبی برخوردار نیستند و بسیاری از کاربران در ارتباط با آن انتقادهایی را به اپل دارند. حال نشانه‌هایی دیده می‌شود که بر اساس آن‌ها به نظر می‌رسد اپل قصد دارد در نسل جدید گوشی‌های هوشمند خود، کلیدهای هوم جذابی را به کار ببرد.

بر اساس گفته‌ها ما فرض می‌کنیم این یک بخش بسیار مهمی است که اپل قصد دارد تغییرات اساسی را در آن ایجاد کند و آیفون بعدی اپل می‌تواند نخستین میزبان کلید هوم جدید باشد. بنا به گزارش تازه‌ای که Macotakara و MacRumors منتشر کرده‌اند، نسل جدید آیفون های اپل (با نام احتمالی آیفون 7 و یا آیفون 6Se) از کلید هوم جدیدی برخوردار خواهند بود که حاوی تکنولوژی لمس سه بعدی است. البته این بدان معنا نیست که کلید هوم جدید فشاری نخواهد بود؛ بلکه همانند صفحه نمایش آیفون 6 اس و 6 اس پلاس می‌تواند لمس چند مرحله‌ای را ارائه کند.

اگر در گذشته نیز شایعات این چنینی را در خصوص آیفون 7 شنیده‌اید، این بدان معناست که موضوع کلید هوم گوشی‌های اپل به موضوعی جدی تبدیل شده است و به احتمال زیاد شاهد به حقیقت پیوستن این شایعات خواهیم بود. اگر به خاطر داشته باشید تصویری از کلید فیزیکی نسل جدید آیفون های اپل به بیرون درز کرد که در آن تصویر ما شاهد حضور یک کلید صاف بدون قابلیت فشار بودیم. هرچند که ممکن است این تصویر خیالی باشد؛ اما نمی‌توان شایعات زیادی که پیرامون این کلید فیزیکی دیده می‌شود را نادیده گرفت.

کلید هوم نسل جدید آیفون های اپل

آیا کلید هوم نسل آینده آیفون های اپل انقلاب تازه‌ای است؟

به اندازه کافی شاهد انتشار شایعات، اخبار و عکس‌های مختلف از این کلید فیزیکی بوده‌ایم. در حال حاضر بعید به نظر می‌رسد که آیفون 7 بتواند میزبان خوبی برای این کلید باشد و ما احتمالاً در آیفون سال بعد شاهد آن خواهیم بود؛ چراکه حتی اگر چنین شایعاتی درست باشند، این حرکت برای اپل هزینه‌ی زیادی را به همراه خواهد داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*