آموزش جیلبریک آی او اس ۹.۲ تا ۹.۳.۳ با استفاده از Pangu Jailbreak

آموزش جیلبریک آی او اس ۹.۲ تا ۹.۳.۳ با استفاده از Pangu Jailbreak

ماه‌ها پیش اپل به‌روزرسانی iOS 9.3.3 را برای دیوایس‌‌های خود به‌طور رسمی عرضه نمود. اما به تازگی گروه مشهور Pangu اقدام به انتشار جیلبریک آی او اس ۹.۲ تا ۹.۳.۳ برای آیفون، آیپد و آیپاد تاچ کرده‌اند. این جیلبریک تنها شامل دستگاه‌های ۶۴ بیتی می‌شود و دستگاه‌های قدیمی‌تر قادر به اجرای این جیلبریک نخواهند بود.
قبل از شروع پروسه جیلبریک، مطمئن شوید موارد زیر را رعایت کرده‌اید:

 • Pangu تنها از دستگاه‌های ۶۴ بیتی زیر پشتیبانی می‌کند:
  • iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone SE
  • iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad Pro
  • iPod Touch 6G
 • این نسخه از جیلبریک Pangu برای ورژن‌های iOS 9.2, iOS 9.2.1, iOS 9.3, iOS 9.3.1, iOS 9.3.2 و iOS 9.3.3 تدارک دیده شده است.
 • این جیلبریک پس از هربار ریبوت دستگاه از بین می‌رود و بایستی از نو دستگاه را جیلبریک نمایید.
 • اجرای جیلبریک Pangu  تنها برروی کامپیوتر شخصی مجهز به سیستم‌عامل ویندوز امکان‌پذیر است.
 • پیش از شروع به جیلبریک از دستگاه خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. این کار درصورت ناموفق بودن جیلبریک نقش موثری ایفا خواهد کرد.

آموزش جیلبریک آی او اس ۹.۲ تا ۹.۳.۳ با استفاده از Pangu Jailbreak

هر یک از مراحل زیر را به‌طور کامل و تا انتها پیش ببرید و سپس گام بعدی را اجرا کنید.

گام ۱ 

برای استفاده از Pangu، باید از 25PP استفاده کنید. با دانلود جیلبریک Pangu، نصب‌کننده 25PP را دریافت کنید و آن را بر روی ویندوز خود نصب نمایید.

گام ۲

پس از اتمام دانلود Pangu، برروی آن دابل کلیک کرده و دکمه setup را بفشارید.

گام ۳آموزش جیلبریک آی او اس ۹.۲ تا ۹.۳.۳ با استفاده از Pangu Jailbreak

آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ خود را با استفاده از کابل USB آن به کامپیوتر متصل نمایید. سپس با راست کلیک برروی آیکون PP25، گزینه «Run as administrator» را انتخاب کنید.

گام ۴

درصورتی که دیوایس شما با جیلبریک آی او اس ۹.۲ تا ۹.۳.۳ با استفاده از Pangu Jailbreak هم‌خوانی داشته باشد، یک پنجره به صورت Pop-up برروی صفحه نمایان خواهد شد. دکمه بزرگ سبز رنگ پایین پاپ آپ را انتخاب کنید تا نرم‌افزار Jailbreak PP برروی دیوایستان نصب شود. همچنین از اتصال دیوایس و کامپیوتر خود به اینترنت پرسرعت اطمینان حاصل کنید.

آموزش جیلبریک آی او اس ۹.۲ تا ۹.۳.۳ با استفاده از Pangu Jailbreak

ممکن است در خلال نصب برنامه جیلبریک برروی دستگاه، کد کپچا (Captcha) برروی صفحه نمایش داده شود. واضح است که با وارد کردن کد کپچا روند جیلبریک ادامه پیدا خواهد کرد. همچنین ممکن است از شما Apple ID به همراه رمز عبور آن درخواست شود. به منظور رعایت احتیاط، اپل آی دی جدیدی بسازید و با استفاده از آن گام چهارم را تکمیل کنید.

گام ۵

پس از کامل شدن نصب برنامه PP25، آیکون آن بر روی Home screen به نمایش خواهد در آمد. با پیمودن مسیر Settings -> General -> Device Management پروفایل توسعه‌دهنده Pangu یا اپل آی دی ثبت شده در گام ۴ را باز کنید و گزینه Trust را انتخاب نمایید.

آموزش جیلبریک آی او اس ۹.۲ تا ۹.۳.۳ با استفاده از Pangu Jailbreak

گام ۶

اپلیکیشن جیلبریک PP را باز کرده و push notification را فعال کنید.

گام ۷

دکمه آبی رنگ وسط صفحه را لمس کنید. قبل از آن می‌توانید با برداشتن تیک جعبه پایین از نصب PP Assistant برروی دستگاه خود جلوگیری نمایید.

آموزش جیلبریک آی او اس ۹.۲ تا ۹.۳.۳ با استفاده از Pangu Jailbreak

گام ۸

با فشردن دکمه پاور دستگاه و خاموش شدن صفحه، فرآیند جیلبریک آغاز می‌شود. درصورت مشاهده اعلانی با مضمون پر شدن حافظه (Storage Almost Full)، آن را نادیده بگیرید. پس از اتمام موفقیت‌آمیز جیلبریک برروی دستگاه، نوتیفیکیشنی دریافت خواهید کرد و پس از آن، سیدیا (Cydia) نصب خواهد شد.

آموزش جیلبریک آی او اس ۹.۲ تا ۹.۳.۳ با استفاده از Pangu Jailbreak

گام ۹

تا قبل از ریبورت خودبخودی دستگاه، به هیچ عنوان قفل آن را باز نکنید.

گام ۱۰

پس از یک بار خاموش و روشن شدن دستگاه، آیکون سیدیا برروی صفحه اصلی نمایان خواهد شد.  در این صورت فرآیند جیلبریک با موفقیت انجام شده است.

Cydia پس از اجرا برای اولین بار مدتی با نمایش پیغام «Preparing filesystem» به نهایی کردن جیلبریک برروی دیوایس خواهد پرداخت. پس از پایان این پروسه، خودبخود پیغام محو خواهد شد.

همانطور که گفته شد، پس از هربار خاموش و روشن کردن دستگاه باید آن را دوباره جیلبریک کنید. بنابراین اگر تمایل به استفاده از دیوایس در حالت جیلبریک دارید، نباید اپلیکیشن PP25 را حذف کنید.

نظر شما در مورد جیلبریک آی او اس ۹.۲ تا ۹.۳.۳ با استفاده از Pangu Jailbreak چیست؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*