ویدیو آنباکس آیفون 7

تماشا کنید: آنباکس آیفون 7 و 7 پلاس! واقعیت یا خیالی واهی؟

ساعاتی پیش ویدیویی از آنباکس آیفون 7 با وضوح بسیار بالا منتشر شد. منبع این ویدیو ادعا کرده است که این جعبه گشایی مربوط به محصول نهایی این گوشی هوشمند است. در این ویدیو دو محصول که ادعا می‌شود آیفون 7 (iPhone 7) و 7 پلاس (iPhone 7 Plus) هستند قابل مشاهده بوده که بر اساس تصاویر منتشر شده طی چند ماه اخیر می‌توان حدس زد که دیگر طراحی آیفون‌های جدید بر ما پوشیده نخواهد بود. با این حال همچنان امکان تقلبی بودن این ویدیو وجود دارد!

فاصله زیادی تا رونمایی از نسل جدید گوشی‌های هوشمند آیفون باقی نمانده است. اگر گجت نیوز را دنبال کرده باشید طی ماه‌های اخیر اخبار و تصاویر زیادی را منتشر کرده‌ایم که همگی ادعا می‌کردند رسمی بوده و محصول نهایی آیفون سال 2016 (احتمالاً آیفون 7) را به ما نشان می‌دهند. این تصاویر شبیه به یکدیگر بودند بنابراین می‌توانیم بگوییم که ما می‌دانیم آیفون جدید اپل در مواردی نظیر خطوط آنتن و لنز دوربین بزرگ‌ترین تغییر را به خود دیده است و شاید حجم گسترده‌ای از تغییرات مد نظر اهالی کوپرتینو به طرف آیفون سال آینده شرکت اپل سوق داده شده است.

اینک دیگر شما هم می‌دانید که آیفون‌های جدید چه شکل و شمایلی خواهند داشت. تا زمانی که اپل به طور رسمی از این محصولات رونمایی نکند بدون شک نمی‌توان قاطعانه در خصوص این محصولات سخن گفت اما حالا ویدیویی از آنباکس آیفون 7 و 7 پلاس منتشر شده است که ادعا می‌کند مربوط به محصول نهایی خواهد بود.

این ویدیو که در انتهای مطلب می‌توانید آن را مشاهده کنید تصاویری واضح از آنباکس آیفون 7 و 7 پلاس را نشان می‌دهد. با نگاهی به این دو محصول در ویدیو زیر، ویژگی جدیدی را نسبت به نسل گذشته این محصولات مشاهده نمی‌کنیم؛ اگر چه این امکان خیلی زیاد است که این دو محصول تنها نمونه‌های اولیه آیفون بوده و محصول نهایی نیستند.

با توجه به ویدیو آنباکس آیفون 7 و 7 پلاس، در حالی که به طور کلی طراحی گوشی جدید اپل نسبت به نسل گذشته تغییر چندانی را به خود نمی‌بیند اما ما شاهد تغییرات نامحسوسی در آن نظیر سطح برآمده دوربین هستیم که نرم‌تر و پوشانده‌تر از گذشته شده است. خطوط آنتن به بخش‌های بالا و پایین پنل پشتی منتقل شده‌اند و همچنین درگاه هدفون نیز بر خلاف شایعات گذشته قابل مشاهده هستند. در حالی که بسیاری از منابع شایعاتی را در خصوص کلید فیزیکی هوم حساس به فشار این محصول عنوان می‌کنند، با این وجود در ویدیو آنباکس آیفون 7 ما عملاً شاهد چنین چیزی نیستیم. هر چند که ممکن است این به خاطر نهایی نبودن مدل این محصول باشد. علاوه بر آن مدل پلاس این آیفون نیز از دو دوربین در قسمت پشتی برخوردار خواهد بود که به نظر می‌رسد در حال تبدیل شدن به یک استاندارد در بین گوشی‌های هوشمند سال 2016 است.

اما همانطور که ما هم گفتیم همه چیز در این ویدیو به صورت واضح دیده می‌شود و می‌توانیم بخش‌های مختلف این دو گوشی را مشاهده کنیم. به هر حال شایعات عنوان می‌کنند که اپل در تاریخ 7 سپتامبر (17 شهریور ماه) از نسل جدید گوشی‌های آیفون خود رونمایی خواهد کرد و ما باید برای اطمینان خاطر تا آن زمان صبر خواهیم کرد.

ویدیو آنباکس آیفون 7 و آیفون 7 پلاس

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*