گوشی جدید سامسونگ با باتری ۵ هزار میلی آمپر ساعتی ماه آینده در هند عرضه می‌شود

گوشی جدید سامسونگ با باتری ۵ هزار میلی آمپر ساعتی ماه آینده در هند عرضه می‌شود

در حال حاضر ظرفیت باتری اکثر اسمارت فون‌های بازار در رنج ۳۵۰۰ تا ۴ هزار میلی آمپر ساعتی قرار دارد و آن دسته از محصولاتی که از باتری ۴ هزار میلی آمپر ساعتی و بالاتر برخوردارند، به نوعی یک بانک انرژی غول پیکر محسوب می‌شوند. حالا نظرتان چیست اگر که بدانید سامسونگ قصد دارد که یک گوشی جدید را به همراه باتری ۵ هزار میلی آمپر ساعتی روانه‌ی بازارهای جهانی کند؟!

گلکسی A9 پرو ۲۰۱۶ اولین باتری با ظرفیت ۵ هزار میلی آمپر ساعتی را خواهد داشت؟

ظرفیت باتری و در واقع محدودیت ظرفیت باتری بزرگترین مشکلی است که در بین تمام کاربران تمام اسمارت فون‌های مطرح بازار حال حاضر جهان وجود دارد و کمتر محصولی است که بتواند نیاز کاربران با نیازهای حرفه‌ای و متعدد را برطرف کند. امروزه رشد اسمارت فون‌ها، تبلت‌ها و گجت‌های پوشیدنی به حدی بالا بوده است که تقریبا اکثر نیازهای ما را در زمینه‌ی گیمینگ، تصویربرداری، ارتباط با اینترنت و برقراری ارتباط با دیگران را برطرف می‌کنند، اما چه فایده‌ای دارد وقتی غول هوشمند و زیبایی که در دستان شما قرار دارد و دارای برترین قطعات سخت افزاری بازار است، به یکباره خاموش شود و شما را در میانه‌ی یک جاده‌ی تاریک تنها بگذارد؟ مطمئنا هیچ فایده‌ای نخواهد داشت و آن دیوایس در آن لحظه با یک قطعه سنگ برابر خواهد بود.

به همین دلیل است که کمپانی‌های سازنده تلاش می‌کنند که این نیاز مهم را برطرف کنند و حالا سامسونگ قصد دارد با عرضه‌ی یک گوشی جدید با باتری ۵ هزار میلی آمپر ساعتی ، اولین قدم مهم در این حوزه را بردارد. طبق گزارشی که دقایقی پیش در خبرگزاری جی اس ام آرنا منتشر شده است، این محصول جدید قرار است در کشور هند برای اولین بار وارد بازار شود و نظر خریدارانی که ظرفیت باتری برایشان مهم است را به خود جلب کند.

گوشی جدید سامسونگ با باتری ۵ هزار میلی آمپر ساعتی ماه آینده در هند عرضه می‌شود

هنوز مشخص نیست که این دیوایس با چه نام و در چه رده‌ای عرضه خواهد شد اما برخی از منابع می‌گویند که این گوشی جذاب در سری A و با پسوند پرو تولید خواهد شد. در واقع بیشترین شانس در این زمینه با گوشی گلکسی A9 پرو ۲۰۱۶ سامسونگ است که ماه مارچ سال جاری در کشور چین برای اولین بار وارد بازار شد و حالا قرار است با یک باتری ۵ هزار میلی آمپر ساعتی و با هیبت جدیدی روانه‌ی بازار شود.

گفتنی است که هیچ یک از مقامات رسمی سامسونگ هنوز هیچ اظهار نظری در این باره نکرده‌اند و وقوع این موضوع و عرضه‌ی این محصول با باتری مورد نظر ممکن است که به هیچ وجه اتفاق نیافتد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*