فیلم پوکمون گو در سال 2017 ساخته خواهد شد

فیلم پوکمون گو در سال 2017 ساخته خواهد شد

کم نیستند فیلم‌هایی که با اقتباس از بازی‌های ویدئویی در ادوار مختلف و توسط فیلمسازان مطرح جهان ساخته شده‌اند، به طوری که برخی از آنها حتی توانستند گیشه‌ها را به تسخیر خود درآورند ولی فروش بعضی از آنها حتی به اندازه مخارجشان هم نبود. اگر بخواهیم نام ببریم می‌توان به فیلم‌هایی همچون Need For Speed، Mortal Combat، Resident Evil و همین اواخر هم Warcraft اشاره کرد. اخیراً اخباری منتشر شده که شرکت فیلمسازی Legendary Entertainmet قصد دارد ساخت فیلم پوکمون گو (Pokemon Go) را با اقتباس از بازی محبوب پوکمون گو در سال 2017 کلید بزند. با گجت نیوز همراه باشید.

این شرکت بزرگ فیلمسازی که فیلم‌های بینظیری مثل سه گانه شوالیه تاریکی (بتمن آغاز می کند، شوالیه تاریکی و شوالیه تاریکی برمی‌خیزد) و تلقین (Inception) را در کارنامه خود دارد، با اعلام این خبر افزود که در حال حاضر در حال انجام مذاکراتی با دو تن از فعالان سینمایی و مطرح هالیوود جهت ساخت فیلم پوکمون گو است و اگر همه چیز به خوبی پیش رود، ساخت این فیلم از سال 2017 آغاز خواهد شد.

فیلم پوکمون گو با تمرکز بر بازی سه بعدی بازرس پیکاسو (Detective Picachu) تولیدی شرکت نینتندو ساخته خواهد شد

دو شخص مورد نظری که شرکت Legendary Entertainmet در حال مذاکره با آنهاست، نیکول پرلمن نویسنده فیلم نگهبانان کهکشان (Guardian of Galaxy) و الکس هرش یکی از گویندگان انیمیشن آبشار جاذبه (Gravity Falls) هستند. فیلم نگهبانان کهکشان به کارگردانی جیمز گان با فروش 774 میلیون دلار یکی از موفق‌ترین فیلمهای سال 2014 بود و انیمیشن آبشار جاذبه که به تازگی پخش آن از کانال تلویزیونی دیزنی به پایان رسیده نیز توانست مخاطبان و طرفداران زیادی را بین میانسالان و بزرگسالان دست و پا کند.

هنوز خبری از کارگردانی که قرار است این فیلم را بسازد در دست نیست، اما به نظر نمی‌رسد شرکت Legendary بتواند نویسندگانی بهتر از این دو برای ساخت فیلم پیدا کند.

باید منتظر بود و دید آیا فیلم پوکمون گو می‌تواند به موفقیت بازی پوکمون گو برسد یا برعکس؛ سرنوشتی مشابه فیلم‌های رستاخیز (Doom) یا شاهزاده پارس (Prince of Persia) خواهد داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*