تجربه‌ی واقعیت مجازی بازی ماین کرفت بر روی ویندوز ۱۰

تماشا کنید: تجربه‌ی واقعیت مجازی بازی ماین کرفت بر روی ویندوز ۱۰

مطمئنا یکی از آن حوزه‌هایی که استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی جذابیت بیشتری خواهد داشت، حوزه‌ی گیم و سرگرمی است. هفته‌ی گذشته مایکروسافت به طور رسمی تایید که نسخه‌ی بتای بازی ماین کرفت بر روی ویندوز ۱۰ قرار است به زودی از فناوری واقعیت مجازی پشتیبانی کند و حالا این وعده عملی شده است.
عرضه‌ی آپدیت جدید بازی ماین کرفت (Minecraft) بر روی سیستم عامل ویندوز ۱۰ از ساعاتی پیش آغاز شده است و کاربران می‌توانند با دریافت این آپدیت، از یک تجربه‌ی واقعیت مجازی بسیار جذاب با استفاده از هدست‌‌های واقعیت مجازی آکیولس ریفت بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود لذت ببرند. دریافت این آپدیت رایگان است و برای دانلود و نصب آن نیاز است که نسخه‌ی بتای بازی ماین کرفت بر روی ویندوز ۱۰ داخل سیستم‌ شما نصب باشد.

البته امکان تجربه‌ی این بازی سند باکسی محبوب در دنیای واقعیت مجازی که از میلیون‌ها کاربر مشتاق در سراسر جهان برخوردار است، پیش از این هم توسط هدست‌های Gear VR سامسونگ امکان پذیر بود، اما مطمئنا قدرت و کارایی بسیار بالاتر هدست‌های آکیولس ریفت می‌تواند تجربه‌ی به مراتب جالب‌تری را در اختیار کاربران ماین کرفت قرار دهد و مطمئنا انجام این تجربه بر روی یک کامپیوتر گیمینگ با مشخصات قدرتمندتر، باز هم می‌تواند سطح آن را بالاتر ببرد.

تجربه‌ی واقعیت مجازی بازی ماین کرفت بر روی ویندوز ۱۰

نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی ماین کرفت هم از ماوس کامپیوتر و هم از دسته‌ی بازی ایکس باکس وان اس پشتیبانی می‌کند. مایکروسافت نرم افزار دایرکت ایکس ۱۱ بر روی ویندوز ۱۰ را به گونه‌ای بهینه سازی کرده است که از محتوای واقعیت مجازی به خوبی پشتیبانی به عمل خواهد آورد. علاوه بر این، تنظیمات واقعیت مجازی برای این بازیبه صورت جداگانه قرار داده شده است و این بدان معناست که گیمرهای علاقه‌مند به حالت سنتی بازی میت‌وانند از طریق همان کنترلرهای قبلی و به همان روش معمولی از ماین کرفت لذت ببرند و گیمرهای علاقه‌مند به تنوع نیز می‌توانند آن را در دنیای VR مشاهده کنند و از یک تجربه‌ی کاملا جدید استفاده کنند.

در ضمن لازم است بدانید که این نسخه در حال حاضر تنها از هدست واقعیت مجازی آکیولس ریفت پشتیبانی می‌کند و هیچ صحبتی از مدیران مایکروسافت در زمینه‌ی تاریخ اضافه شدن پشتیبانی از محصولات دیگر نظیر هدست اچ تی سی وایو انجام نشده است. شما عزیزان گجت نیوزی در ویدیوی زیر می‌توانید تجربه‌ی بازی ماین کرفت با استفاده از هدست ریفت و بر روی ویندوز ۱۰ را در عمل مشاهده کنید:

لذت تجربه‌ی نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی ماین کرفت بر روی ویندوز ۱۰


پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*