گوشی آیفون 6se اپل

گوشی آیفون 6se اپل در سرویس گیک بنچ قدرت نمایی کرد

چیزی تا هفتم سپتامبر و برگزاری مراسم رونمایی اپل از محصولات جدیدش باقی نمانده است، با این حال هنوز هم گزارشات متعددی پیرامون این پرچمداران جدید در فضای وب منتشر می‌شوند. امروز پس از انتشار تصویری از گوشی آیفون 6se اپل (Apple iPhone 6se) در فضای وب، گزارش جدیدی از عملکرد این دستگاه در سرویس گیک بنچ منتشر شد. با گجت نیوز همراه باشید.

گوشی آیفون 6se اپل در گیک بنچ رخ نشان داد

از آنجایی که نسل جدید پرچمداران اهالی کوپرتینو، با زبان طراحی مشابه به آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس همراه هستند، قرار گرفتن پسوند 6se و 6se Plus در مقابل آنها دور از انتظار نیست. بنابراین ممکن است خبری از آیفون 7 (Apple iPhone 7) در رویداد سپتامبر 2016 اپل نباشد و می‌توان گزارشات امروز را تا حدی جدی گرفت.

منبع این گزارش لو رفته سرویس گیک بنچ (Geekbench)، کاربری در کشور چین است که موفق شده مدلی از گوشی آیفون 6se اپل را مورد بررسی قرار دهد. این گوشی با سیستم عامل iOS 10 خود موفق شد به امتیاز 5210 در تست چند هسته‌ای برسد؛ آیفون 6 اس در همین بخش به رکورد 4421 رسیده بود. امتیاز پرچمداران سال گذشته اهالی کوپرتینو در بخش تست تک هسته‌ای 2539 بود و حالا گوشی آیفون 6se اپل به امتیاز 3042 رسیده است.

در این گزارش ذکر شده است که خبری از دکمه هوم حساس به فشار در گوشی آیفون 6se اپل نیست و نسخه پلاس این موبایل با دوربین دوگانه همراه خواهد بود.

گوشی آیفون 6se اپل

البته تاکنون گزارشات متعددی پیرامون پرچمداران سال جاری اپل به دستمان رسیده است و هر کدام از آنها به رد و تایید موارد مختلف پرداخته‌اند. بنابراین گزارشات امروز نیز ممکن است حقیقی یا کاملا اشتباه باشند. اگر آیفون به کار رفته در این آزمایش حقیقی باشد، این اولین تست و رکورد به دست آمده بنچمارک برای گوشی آیفون 6se اپل با آی او اس 10 به حساب می‌آید.

حدود یک ماه پیش، خبری پیرامون به کار رفتن پسوندهای 6se و 6se Plus در گوشی‌های جدید اپل منتشر شده بود. به هر حال باید منتظر برگزاری رویداد اپل و معرفی محصولات جدید این شرکت باشیم. نظر شما در مورد این خبر چیست؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*