گلکسی نوت 7

۵۰۰ هزار گلکسی نوت ۷ در ایالات متحده تعویض شدند

سامسونگ گلکسی نوت ۷ یکی از پر حاشیه‌ترین گوشی های هوشمندی است که تا کنون تولیدشده است. طبق گزارشات اخیر، سامسونگ سخت در تلاش است تا هر چه سریع‌تر به رسوایی باتری نوت‌ها خاتمه دهد. در همین راستا، کره‌ای‌ها تاکنون توانسته‌اند در خاک ایالات‌متحده حدود ۵۰۰ هزار دستگاه را تعویض کنند. طبق ادعای سامسونگ، برنامه‌ی فراخوان گوشی های معیوب در ایالات‌متحده، بسیار موفقیت‌آمیز بوده است. برای اطلاع از جزئیات این خبر، با گجت نیوز همراه باشید.

ساکنین کره‌ جنوبی بنا بر آخرین گزارش‌های رسیده، حدود ۱ میلیون فبلت معیوب را در بازار ایالات‌متحده کرده تحویل گرفته‌اند که تاکنون ۵۰۰ هزار  دستگاه از این تعداد، با نسخه‌ی سالم و امن تعویض شده‌اند.

بااینکه مسائل به وجود آمده برای پرچمدار سامسونگ خسارت مالی قابل‌توجهی را به دنبال داشته، اما به نظر می‌رسد هنوز هم کاربران زیادی به این برند وفادار هستند، چرا که حدود ۹۰ درصد خریداران فبلت گلکسی نوت ۷ به جای پس گرفتن پول خود و خریداری محصولی دیگر، تمایل به تعویض و دریافت نسخه‌‌ای سالم این موبایل دارند.

گلکسی نوت 7از آنجا که تنها ۱۰ درصد از خریداران نوت ۷ تمایل به پس گرفتن پولشان را دارند، می‌توان گفت که مشکل باتری این گوشی ۵.۷ اینچی، نتوانسته کاربران علاقه‌مند به سامسونگ را دلسرد کند. البته لازم به ذکر است که امکان دارد برخی از همین ۱۰ درصد افراد نیز به جای دریافت نسخه‌ی سالم و ایمن نوت ۷، سراغ خرید پرچمداران دیگر این کمپانی، نظیر گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج رفته باشند.

۵۰۰ هزار گلکسی نوت ۷ در راه تعویض هستند

با این‌ همه، هنوز ۵۰۰ هزار واحد از گلکسی نوت ۷ در ایالات‌متحده وجود دارند که سامسونگ باید هر چه سریع‌تر، اقدام به تعویض آن‌ها کند.

بر اساس اعلام کمپانی سامسونگ، گلکسی نوت‌های تحویل‌شده کاملا تازه و استفاده نشده هستند و باتری ‌آنها توسط کمپانی دیگری به تولید رسیده است تا دیگر نگرانی در این خصوص وجود نداشته باشد.

سامسونگ در حال حاضر نیمی از راه را پیموده است و هنوز هم تا پایان ماجرای انفجارها راه زیادی باقی مانده. البته کره‌ای‌ها در طول این مدت، بی کار ننشسته‌اند و برای کاهش احتمال انفجار دستگاه‌های تحویل داده نشده، با عرضه‌ی یک به‌روزرسانی نرم افزاری، امکان شارژ کردن باتری را تا سقف ۶۰ درصد کاهش داده اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*