منفجر شدن باتری آیفون 7 پلاس

منفجر شدن باتری آیفون ۷ پلاس : این بار خبری از آتش‌سوزی نیست

چند روز پیش بود که اخبار انفجار آیفون ۷، بسیاری از افراد را در رابطه با تکرار شدن داستان گلکسی نوت ۷ نگران نمود. البته هنوز مشخص نشده که دلیل اصلی این اتفاق چه بوده اما تصاویر منتشر شده از آن می‌توانست این حادثه را تأیید کند. حالا باز هم خبری از منفجر شدن باتری آیفون ۷ پلاس به گوش می‌رسد که سبب نگرانی بسیاری از کاربران شده است. آیا داستان تلخ گلکسی نوت ۷ برای پرچم دار اپل تکرار می‌شود؟

اپل هنوز واکنشی نسبت به منفجر شدن باتری آیفون ۷ پلاس نشان نداده است

البته منفجر شدن دستگاه و گوشی های هوشمند اتفاق جدیدی نیست و شاید فراخوانی سامسونگ برای جمع آوری گلکسی نوت ۷ توجه شما را نسبت به این موضوع جلب کرده باشد. در مورد آیفون ۷ نیز این، تنها دومین باری‌ست که خبر مربوط به انفجار باتری آن منتشر می‌شود که خوشبختانه خبری از آتش‌سوزی نیز نبوده و در عوض باتری با متورم شدن، باعث خراب شدن درب پشتی دستگاه شده است. پیش از این نیز چنین اتفاقی برای محصولات قبلی اپل رخ داده که کاربران با گزارش آن، نسخه‌ سالم گوشی را دریافت کرده‌اند.

تصویری که از منفجر شدن باتری آیفون ۷ پلاس منتشر شده به خوبی متورم شدن باتری و جدا شدن صفحه نمایش را نشان می‌دهد. طبق کالبدشکافی‌های انجام شده بر روی این گوشی هوشمند، جدا کردن صفحه نمایش در صورتی که ابزار مناسب در دست نباشد کار بسیار سختی‌ست. تست‌های سنگین سقوط آیفون ۷ پلاس نیز مقاومت بالای دستگاه و عدم جدا شدن صفحه نمایش را به خوبی نشان می‌دهد.

پس انفجار باتری آیفون ۷ پلاس چه دلیلی داشته است؟ بر اساس گزارشی که MyReports منتشر کرده، احتمالا چنین حادثه‌ای به هنگام انجام تست‌ سقوط دستگاه رخ داده و گوشی در حالتی به زمین خورده که باتری صدمه دیده. هر چند چنین صحبتی تنها یک فرضیه است که می‌تواند درست نباشد. به نظر می‌رسد که با انتشار این خبر برای بار دوم، اپل جانب احتیاط را رعایت کرده و موضوع را بررسی کند.

تصاویری که در ادامه قرار گرفته مربوط به منفجر شدن باتری آیفون ۷ پلاس می‌شوند. باز هم می‌گوییم که انفجار باتری یک گجت هوشمند اتفاق جدیدی نیست اما گلکسی نوت ۷ و فراخوانی جهانی آن باعث شده تا کاربران بیشتر از قبل به این موضوع توجه کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. شما واقعا دارید ایفون ۷ رو با الجی و اچ تی سی ۱۰ مقایسه مبکنید واقعا که هیچی از دنیای دیجیتال نمیدونید

  2. به نظر من آیفون به قیمتی که داره نمی ارزه

  3. ال جی هم شد گوشی؟ من تلویزیون و وسایل خانگی ال جی رو دوست دارم ولی گوشیهای ضایعی داره.

  4. برید الجیv10یا v20یه همون جی۵روبگیریدحالشو ببرید

  5. دیگه به هیچکی نمیشه اعتماد کرد.‌اون از سامی‌با اون بیضی‌کجش‌این از اپل با سیب گاز‌ زدش.
    گوشی فقط‌جی‌ال ایکس tu5