گواهی تایید رگولاتوری

گواهی تایید رگولاتوری برای 26 کالای مخابراتی شامل 3 مدل آیفون صادر شد

گواهی تایید رگولاتوری برای 26 قلم کالای مخابراتی و ارتباطی به منظور ورود به کشور صادر شد که در این بین نام سه مدل آیفون نیز دیده می‌شود. مودم، روتر، بی سیم، تبلت و تجهیزات جی‌پی‌اس از دیگر محصولاتی هستند که توسط رگولاتوری تایید شدند.

آزمایشگاه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی چندین قلم کالا را تست کرد و تجهیزات مخابراتی مانند گوشی موبایل، سوییچ، روتر، مودم‌های بی سیم و با سیم، بی سیم‌های دستی و خودرویی، تجهیزات با برد کوتاه، تجهیزات GPS و GSM و تبلت‌های سیم‌کارت خور از جمله کالاهایی بودند که گواهی تایید رگولاتوری را دریافت کردند.

سه مدل گوشی آیفون 7، آیفون SE و آیفون 6 اس، گواهی تایید رگولاتوری را دریافت کردند

پرتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نتایج این تست‌ها را منتشر کرد و بر این اساس 26 قلم کالای مخابراتی از اول آبان ماه تاکنون مورد تایید قرار گرفته‌اند. سه مدل گوشی آیفون شامل آیفون 7، آیفون SE و آیفون 6 اس نیز در این فهرست قرار گرفته‌اند و برای ورود به کشور تا سال 98 مجوز دریافت کردند.

همچنین 10 مدل سوییچ، روتر و مودم از کشورهای چین و تایوان گواهی تایید موقت گرفتند. علاوه بر آن دو مدل تجهیزات GPS از چین هم مورد تایید قرار گرفت اما یک مدل از این اقلام مردود شد.

گواهی تایید رگولاتوری برای تبلت سیم‌کارت خور و تجهیزات GSM که محصولی از برند TDT آلمان بودند نیز صادر شد. بی سیم‌هایی از برند موتورولا از کشور مالزی و چند مدل مودم بی سیم از دیگر تجهیزاتی بودند که با نظر رگولاتوری برای ورود به کشور مجاز شناخته شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*