آپدیت واچ او اس 3.1 عملکرد باتری اپل واچ 1 و 2 را بهبود می‌دهد

آپدیت واچ او اس 3.1 عملکرد باتری اپل واچ 1 و 2 را بهبود داده است

اوایل همین ماه بود که اپل آپدیت واچ او اس 3.1 (WatchOS 3.1) را عرضه کرد. به گفته مسوولین این شرکت آمریکایی، آپدیت این سیستم عامل برخی باگ های نرم افزاری ساعت هوشمند اپل واچ (سری 1) و اپل واچ سری 2 را برطرف کرده و برخی از عملکردهای آنها را بهبود داده است. یکی از مهمترین بهبودهای این آپدیت، بهبود در عملکرد باتری ساعت‌های هوشمند اپل است.

آیا آپدیت واچ او اس 3.1 باعث بهبود عملکرد باتری ساعت شما نیز شده است؟

به گفته تعداد زیادی از کاربران اپل واچ ، آپدیت واچ او اس 3.1 طول عمر باتری ساعت هوشمند اپل را به طور قابل توجهی افزایش داده است. کاربران هر دو ساعت هوشمند اپل واچ سری اول و اپل واچ سری دوم گزارش داده‌اند که پس از آپدیت سیستم عامل ساعت هوشمندشان به واچ او اس 3.1 ، با هر بار شارژ قادر هستند تا 2 روز از این ساعت استفاده کنند. این در حالی است که قبل از عرضه‌ی این آپدیت، صاحبان ساعت هوشمند اپل مجبور بودند روزی حداقل یک بار ساعت خود را شارژ کنند.

با این که بسیاری از کاربران این ساعت های هوشمند با آپدیت واچ او اس 3.1 و بهبود عملکرد باتری ساعت هوشمندشان متعجب شده و حتی شگفت‌زده شده‌اند، برخی از کاربران اپل واچ سری 1 نظر دیگری دارند. گزارشاتی از صاحبان این گوشی‌ها وصول شده که پس از آپدیت سیستم عامل، عملکرد باتری آن بدتر و طول عمر آن کمتر از قبل است. البته خوشبختانه تعداد این کاربران بسیار کم است.

این بهبود عملکرد باتری ساعت هوشمند اپل به اندازه‌ای مهم است که می‌تواند تاثیر مستقیم و به‌سزایی بر فروش بیشتر این محصولات داشته باشد. اگر شما نیز یکی از کاربران ساعت‌های هوشمند اپل هستید و سیستم عامل ساعت را به واچ او اس 3.1 ارتقا داده‌اید، تجربیات خود را در خصوص عملکرد باتری آن با ما و دیگر کاربران گجت نیوز در میان بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*