زیباترین منطقه برای عکاسی پاییزی

نیکون، ایالت میشیگان را به‌عنوان زیباترین منطقه برای عکاسی پاییزی معرفی کرد

هر فصل از سال، زیبایی‌های خاص خود را دارد و عکاسان نیز با توجه به مناطق مختلف، می‌توانند تصاویری فوق‌العاده‌ را خلق کنند. اما شاید هیچ‌کدام از فصول سال همچون پاییز مناسب عکاسی نباشد. در گزارش سالانه و جدید نیکون (Nikon)، ایالت میشیگان (Michigan) بر اساس بازخوردهای کاربران، به‌عنوان زیباترین منطقه برای عکاسی پاییزی معرفی شده است.

سال گذشته، نیویورک به‌عنوان زیباترین منطقه برای عکاسی پاییزی معرفی شده بود

هر سال نیکون با شمارش هشتگ‌های ارسالی کاربران در شبکه‌های اجتماعی مختلف همچون فیسبوک، توییتر و اینستاگرام، زیباترین منطقه برای عکاسی پاییزی را انتخاب می‌کند. حالا که امسال این عنوان به ایالت میشیگان رسیده، زیباترین ایالت سال قبل یعنی نیویورک (New York)، در رتبه دوم قرار گرفته و ایالت‌های پنسیلوانیا (Pennsylvania) و کارولینای شمالی (North Carolina) نیز به‌صورت مشترک در رتبه سوم قرار دارند.

زیباترین منطقه برای عکاسی پاییزی

میشیگان/عکاس: Amber Geller

به‌گفته نیکون، از میان ۸ هزار هشتگ ارسالی در شبکه‌های اجتماعی، 1600 مورد آنها به ایالت میشیگان تعلق داشته و عکاسان تلاش کرده‌اند تا زیبایی آن را با خلق تصاویری مرکب از رودهای آبی و درختان قرمز و نارنجی پارک‌ها و تپه‌ها نشان دهند.

زیباترین منطقه برای عکاسی پاییزی

نیویورک/عکاس: Tim Behuniak

عکاسان ایالت نیویورک نیز توانستند با ارسال عکس‌هایی متنوع، از پارک مرکزی (Central Park) تا کوه‌های آدیرنوداک (Adirondack Mountains)، نیویورک را به‌عنوان دومین منطقه زیبا برای عکاسی معرفی کنند. بیشتر تصاویر ارسالی عکاسان ایالت‌های پنسیلوانیا و کارولینای شمالی نیز آبشارها، سواحل و بزرگراه‌هایی که با درختان زیبای پاییزی احاطه شده بود را به تصویر می‌کشید.

زیباترین منطقه برای عکاسی پاییزی

پنسیلوانیا/ عکاس: Justin Ward

مدیر ارتباطات عمومی نیکون، خانم Lisa Baxt با اشاره به زیبایی‌های فصل پاییز در کشور آمریکا و امکان خلق تصاویری بی‌نظیر، از بازخورد بسیار خوب کاربران خبر داد. بعد از استقبال بسیار خوب کاربران در سال گذشته، رقابت معرفی زیباترین منطقه برای عکاسی پاییزی در آمریکا باز هم توسط نیکون میزبانی شد و کاربران توانستند با ثبت تصاویر مختلف و ارسال آنها در شبکه‌های اجتماعی، زیبایی‌های ایالت خود را نمایش دهند.

این رقابت در سه شبکه اجتماعی توییتر، فیسبوک و اینستاگرام برگزار شد و هم‌اکنون کاربران می‌توانند با جستجوی هشتگ NikonFall#، تصاویر ارسالی عکاسان را مشاهده کنند. جالب است اشاره کنیم که بازخورد امسال کاربران نسبت به سال گذشته، چهار برابر بیشتر بوده و پیش‌تر هم ایالت‌های پنسیلوانیا و کارولینای شمالی، جزو سه ایالت برتر بودند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*