تبلت اندرویدی میزو در راه است

تبلت اندرویدی میزو در راه است؛ Blue Charm نخستین چالش میزو در دنیای تبلت‌ها

شرکت چینی میزو شاید در بازار گوشی های هوشمند کشور پهناور خود توانسته باشد به موفقیت‌های بسیار زیادی دست پیدا کند اما در بازارهای جهانی هنوز نتوانسته‌ است به خوبی بدرخشد. البته بهتر است به این موضوع نیز اشاره کنیم که کیفیت گوشی های اندرویدی تولید شده توسط این کمپانی چینی، مرغوب و رضایت‌بخش هستند. هر چه که باشد حالا خبرهایی از طراحی و تولید تبلت اندرویدی میزو به گوش می‌رسد. 

اوایل سال میلادی جاری خبرها و شایعات مربوط به گوشی ۵.۲ اینچی میزو پرو ۶ سرتیتر خبرگزاری‌های بود و سر و صدای زیادی به پا کرد. حالا منابع خبری چینی خبر می‌دهند که این کمپانی موفق در حال وارد شدن به عرصه تبلت‌های اندرویدی بوده و در واقع به زودی شاهد معرفی یک تبلت جدید از این شرکت خواهیم بود.

رسانه‌های خبری چینی گزارش کرده‌اند که به تازگی صفحه‌ای در شبکه اجتماعی پرطرفدار کشور چین (Weibo) راه اندازی شده است که “Meizu Blue Charm Tablet” نام دارد. علاوه بر آن اسنادی از تبلت اندرویدی میزو نیز منتشر شده است؛ به آن صورت که تصاویری در حال نمایش اجرای لانچر اندرویدی Flyme میزو بر روی گوشی های هوشمند، تبلت و کامپیوترها هستند. همان طور که در یکی از این تصاویر قابل مشاهده است، عبارت “Flyme for Tab” بر روی یکی از عکس‌ها نقش بسته که به معنای استفاده از این لانچر در تبلت‌ها خواهد بود.

تبلت اندرویدی میزو Blue Charm نام خواهد داشت

در هر صورت اگر صفحه “Meizu Blue Charm Tablet” که در حال انتشار این سری از اطلاعات است رسمی و از سوی شرکت میزو ساخته شده باشد، در نتیجه احتمالا خط تولید تبلت اندرویدی میزو Blue Charm نام خواهد داشت. زیرا نام برند Blue Charm میزو مربوط به خط تولید گوشی های هوشمند پایین‌رده این شرکت نیز هست و به همین دلیل در آینده نمی‌بایست انتظار تولید تبلت‌های حرفه‌ای و سطح بالا را با این نام داشته باشیم. پس تبلت‌های Blue Charm میزو در دسته محصولات مقرون به صرفه قرار خواهند گرفت.

البته بهتر است بدانید که این اولین بار نیست که اخبار مربوط به تبلت اندرویدی میزو منتشر می‌شود؛ در نتیجه ممکن است تمامی موارد ذکر شده در حد یک شایعه باشد و هیچ گاه شاهد معرفی و عرضه تبلت اندرویدی میزو به بازار نباشیم. از طرفی اگر این خبر حقیقت داشته باشد و میزو یک تبلت اندرویدی را طی ماه‌های آینده معرفی و بازار عرضه کند، احتمال خرید و فروش آن در بازارهای خارج از چین بسیار کم خواهد بود. اما در هر صورت تصاویر منتشر شده نشان می‌دهند که این کمپانی در حال کار کردن بر روی لانچر انحصاری خود به منظور اجرای بر روی پلتفرم‌های گوناگون است. در هر صورت مطمئنا در روزهای آینده خبرهای بیشتری در مورد این تبلت خواهیم شنید. هر چند فعلا اخبار و شایعات مربوط به گوشی هوشمند میزو پرو ۷، توجه بیشتر کاربران و منتقدان را به سوی خود جلب کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*