محصولات صوتی و تصویری 2017 سامسونگ

محصولات صوتی و تصویری ۲۰۱۷ سامسونگ در نمایشگاه CES به نمایش درآمد

سری جدید سیستم‌های صوتی سامسونگ با محوریت کاربران خانگی در نمایشگاه CES 2017 به نمایش درآمد. محصولات صوتی و تصویری ۲۰۱۷ سامسونگ شامل اسپیکرهای بی‌سیم H7، ساندبار جدید و پلیر بلوری UHD می‌شود و تحول کاملی را در رویکرد این شرکت و کل این صنعت ایجاد خواهد کرد.

شرکت کره‌ای سامسونگ با بیش از ۱۰ سال پیشتازی در بازار فناوری‌های صوتی و تصویری و با سرمایه‌گذاری فعال در حوزه‌ی تحقیق و توسعه، در سال ۲۰۱۷ مجموعه‌ای از محصولات این عرصه را معرفی می‌کند که شامل محصولات نوآورانه بوده و نماینده‌ی یک تغییر کامل در رویکرد شرکت و کل این صنعت است. محصولات صوتی و تصویری ۲۰۱۷ سامسونگ به صورت ویژه حول طراحی زیبا و ساده و افزایش پیوستگی دستگاه‌های مختلف شکل گرفته است.

جوراک چوی، معاون ارشد مدیر سامسونگ در رابطه با محصولات صوتی و تصویری ۲۰۱۷ سامسونگ می‌گوید:

تولید صدایی شفاف، دقیق و فراگیر برای سامسونگ بسیار مهم است و ما همیشه به دنبال تولید محصولاتی هستیم که تجربه‌ی کاربر را بیش از پیش تقویت کنند. امسال ما روی مشتریانی تمرکز کرده‌ایم که دستگاه صوتی مجزا و ساده‌ای می‌خواهند که نه تنها با سبک زندگی‌شان هم‌خوانی داشته باشد بلکه به صورت پیوسته، تجربه‌ی صوتی بی‌نظیری را در خانه به آن‌ها عرضه کند.

چیزی که در میان محصولات صوتی و تصویری ۲۰۱۷ سامسونگ مشترک است، صدای UHQ است. این فناوری سامسونگ امکان تولید صدای ۳۲ بیتی را از هر منبعی با صدای بین ۸ تا ۲۴ بیت فراهم می‌کند. صدای UHQ همچنین تقویت منبع صدا تا حد خروجی ۳۲ بیتی را برای هر دوی اتصالات سیمی و بی‌سیم در پی دارد. صدای ۳۲ بیتی در مقایسه با صدای HQ از نظر کیفیت به ضبط اولیه نزدیک‌تر است و لذا هر نت را با وضوحی باورنکردنی اجرا می‌کند.

محصولات صوتی و تصویری 2017 سامسونگ

ساندبار MS750 سامسونگ

سامسونگ همچنین الگوریتم صوتی مختص به خود را برای صدای فوق عالی ایجاد کرده است که شامل استفاده از اطلاعات فناوری‌های موجود و ترکیب آن با تخصص آزمایشگاه صوت در آمریکا می‌شود. بخش صوت Samsung از فناوری «حذف اختلال» استفاده می‌کند که با پیش‌بینی حرکت بخش‌های داخلی اسپیکر، میزان تغییرات صدا را به حداقل رسانده و با کنترل هر بخش، صدای کاملی را ارائه می‌دهد. این افکت در مورد ووفر به خوبی عمل می‌کند؛ زیرا باید صدایی بم و بسیار قدرتمند به دست بدهد و به همین ترتیب حرکت آن قابل پیش‌بینی‌تر از بقیه‌ی واحدها خواهد بود.

الگوریتم «حذف اختلال» می‌تواند به صورت هوشمند حرکت ووفر را پیش‌بینی و آن را کنترل کرده و صدایی یک‌دست‌تر و قوی‌تر ارائه دهد. پروفایل جدید سامسونگ در محصولات صوتی همچنین شامل یک «تیوتر با باند باز» است که «نقطه‌ خاص» هر اتاق را بزرگتر کرده و فضایی را که بهترین صدا در آن شنیده می‌شود، بزرگتر از قبل می‌کند. این پروفایل جدید همچنین شامل یک «آمپلی فایلر کریستال» است که نویز را از بین می‌برد تا مصرف‌کننده بتواند از دقیق‌ترین صدای ممکنه در بازه‌ای بزرگ بهره ببرد.

معرفی محصولات صوتی و تصویری ۲۰۱۷ سامسونگ

اسپیکر بی‌سیم H7

شرکت سامسونگ یک فناوری صوتی مجزا را معرفی کرده است که منعکس‌کننده‌ی نیاز مصرف‌کنندگان در شنیدن صدای های فای است. پیشرفتی که اکنون در حال توسعه و کاربرد گسترده در این صنعت است. به لطف کیفیت صدای عالی (۳۲ بیتی)، طراحی فوق‌العاده و تجربه‌ی کاربردی لذت‌بخش، اسپیکر بی‌سیم H7 سامسونگ جایزه‌ی نوآوری CES 2017 را از آن خود کرده است.

محصولات صوتی و تصویری 2017 سامسونگ

فناوری ۳۲ بیتی UHQ که جوایزی را هم به خود اختصاص داده است، در کنار صدای بم تا حد ۳۵ هرتز می‌تواند ساندباری را برای کل بازه‌ی شنیداری انسان ایجاد کند. اسپیکر بی‌سیم H7 سامسونگ همچنین نشانه‌ی برترین نوآوری در حوزه‌ی طراحی است. این محصول با طراحی زیبا و امروزی خود با روکش فلزی، به چشم هر مصرف‌کننده‌ای جذاب است و اندازه‌ی کوچک و نمای نوستالژیک بیرونی، آن را برای هر اتاقی مناسب می‌کند.

طراحی این اسپیکر همچنین رابطه‌ی کاربری نوآورانه‌ای دارد که امکان کنترل با دکمه‌ی چرخشی را فراهم می‌کند. با چرخاندن این دکمه شما نه تنها می‌توانید صدای دستگاه را تنظیم کنید، بلکه می‌توانید لیست مورد علاقه را از میان دستگاه‌های مختلف ورودی انتخاب کنید.

محصولات صوتی و تصویری 2017 سامسونگ

ساندبار جدید MS750 با صدایی باورنکردنی

ساندبار جدید MS750 از سری محصولات صوتی و تصویری ۲۰۱۷ سامسونگ ، اولین ساندبار این شرکت است که ساب ووفر را مستقیما وارد بخش اصلی کرده است. این کار باعث می‌شود صدای باس تنظیم و کاملا واضح شود و البته از به هم‌ریختگی اتاق هم جلوگیری شود. مدل MS750 با داشتن صدای ۳۲ بیتی UHQ، صدای سینمای خانگی قدرتمندی را در صورت اتصال به تلویزیون‌های پیشرفته فراهم می‌کند، بدون آن که نیاز باشد یک ساب ووفر مجزا تهیه کنید.

محصولات صوتی و تصویری 2017 سامسونگ

در مجموع ساندبار MS750 عمق بیشتری در صدا ایجاد می‌کند. این مسئله ناشی از توانایی‌های تقویتی فوق‌العاده و صدای فراگیری است که از تیوترهای عمودی به همراه فناوری آپ میکس استفاده می‌کند. در صورت استفاده از کنترل هوشمند سامسونگ، ساندبار با همان کنترل تلویزیون روشن می‌شود که به این ترتیب تجربه‌ای ساده‌تر برای کاربر فراهم می‌کند.

ساندبار MS750 طراحی تک بدنه‌‌ی کوچک اما قدرتمندی دارد که می‌توان آن را روی تلویزیون و تنها با یک اتصال قرار داد و نیازی به تنظیمات پیچیده یا فضای اضافی ندارد. این یعنی ساندبار و تلویزیون را می‌توان صرفا با یک سیم به برق متصل کرد که این مسئله از به هم ریختگی اطراف تلویزیون جلوگیری می‌کند. روش اتصال به دیوار سیستم‌های صوتی جدید سامسونگ نیز بسیار تقویت شده و با استفاده از یک براکت به شکل حرف i می‌توانید تلویزیون را مستقیما به ساندبار متصل کنید. این روش کل روند وصل کردن سیستم به دیوار را ساده می‌کند؛ زیرا تنها یک اتصال و یک سوراخ‌کاری ظریف برای قرار دادن تلویزیون روی دیوار نیاز خواهید داشت.

محصولات صوتی و تصویری 2017 سامسونگ

پلیر بلو ری UHD

بهترین تجربه‌ی تماشای فیلم با پلیر بلو ری M9500 UHD سامسونگ تکمیل می‌شود. این دستگاه مجهز به بلوتوث، استریم بی‌سیم و اتصال هوشمند از راه دور از طریق اکوسیستم UHD است و می‌تواند بهترین تجربه‌ی تماشای تصویر UHD را به شما هدیه کند. حالت سینمای خصوصی M9500 نیز به شما امکان می‌دهد صدای تلویزیون را به هدفون‌های بلوتوثی خود منتقل کرده و به این ترتیب انعطاف بیشتری برای تماشای هرگونه محتوا در هر زمانی داشته باشید، حتی اگر افراد دیگری در اطرافتان باشند.

محصولات صوتی و تصویری 2017 سامسونگ

علاوه بر این، پلیر بلو ری UHD سامسونگ، تصویر و صدای تلویزیون را در بهترین سطح تنظیم کرده و منبع محتوای در حال پخش را به صورت همزمان از بین HDR، اتموس یا DTS-X تشخیص و تحلیل می‌کند. این یعنی مصرف‌کننده اکنون می‌تواند بدون تغییر تنظیمات تلویزیون یا صدا، برنامه‌ی مورد نظر خود را تماشا کند.

به علاوه پلیر بلو ری UHD که در سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شود شامل امکان انسجام بیشتر با گوشی موبایل است که به کاربران انعطاف لازم برای تماشای فیلم‌های بلوری روی دستگاه‌های موبایل را می‌دهد. کاربران با داشتن قابلیت ۳۶۰ درجه روی دستگاه‌های موبایل خود می‌توانند عکس و ویدیوی گرفته شده‌ی خود را روی هر تلویزیونی و مستقیما از طریق پلیر بلو ری UHD خود به صورت ۳۶۰ درجه تماشا کنند.

محصولات صوتی و تصویری 2017 سامسونگ

فروشگاه اینترنتی جانبی پخش مستقیم انواع هدایای تبلیغاتی و لوازم جانبی تبلت ،حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۷ (CES 2017)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*