ماشین لباسشویی چهارکاره سامسونگ

با ماشین لباسشویی چهارکاره سامسونگ ، یک خشکشویی کامل را در خانه تجربه کنید

شرکت سامسونگ در جریان نمایشگاه CES 2017 از ماشین لباسشویی جدید FlexWash + FlexDry رونمایی کرد. این دستگاه دوقلو از دو سیستم شوینده و دو خشک‌کننده بهره می‌برد که پیشرفته‌ترین و انعطاف‌پذیرترین روش‌های شستشوی لباس را با هدف برآورده کردن نیازهای خانواده‌های پرمشغله‌ی امروزی فراهم می‌کند. در این مطلب، متن بیانیه‌ی مطبوعاتی مربوط به ماشین لباسشویی چهارکاره سامسونگ را مطالعه خواهید کرد.

این ماشین لباسشویی دوقلو به گونه‌ای طراحی شده است که دو شوینده و دو خشک‌کننده دارد و به این ترتیب مصرف‌کنندگان گزینه‌های بیشتری برای شستن لباس‌های خود در تمامی شرایط خواهند داشت. سیستم FlexWash + FlexDry با استفاده از مجموعه فناوری‌های اصلی سامسونگ در حوزه‌ی لباسشویی، پیشرفته‌ترین و انعطاف‌پذیرترین روش‌های شستشوی لباس را با هدف برآورده کردن نیازهای خانواده‌های پرمشغله امروزی فراهم می‌کند.

ماشین لباسشویی چهارکاره سامسونگ

هر بخش مجزای شستشو که در این دو دستگاه تعبیه شده، خصوصیات منحصربه‌فردی در رفع بخشی از نیازهای شستشوهای روزمره دارد. بخش جلویی FlexWash با حجم پنج فوت مربع (بزرگترین حجم موجود در این رده) می‌تواند لباس‌های عادی یا بزرگ را بشوید. در عین حال، بخش بالایی FlexWash نیز یک فوت مربع به حجم کلی دستگاه اضافه می‌کند که البته برای شستشوی حجم کمتر لباس و به‌ صورت جداگانه از لباس‌های داخل بخش اصلی، کاربرد دارد. برای شستشوی سریع مقادیر زیاد لباس، کاربر می‌تواند از هر دو بخش به‌صورت همزمان اما با برنامه‌های شستشوی متفاوت استفاده کند.

دستگاه FlexDry یعنی بخش خشک‌کن ماشین لباسشویی چهارکاره سامسونگ ، توانایی خشک کردن مقادیر زیاد لباس را با انعطاف‌پذیری بالا دارد و البته می‌تواند چند لباس ظریف را نیز به‌ صورت همزمان اما جداگانه خشک کند. کاربر می‌تواند این لباس‌ها را در بخش Delicate Rack بالای خشک‌کن بخواباند تا پارچه‌های ظریف و حساس را با جریان هوای گرم و کنترل شده خشک کند. این بخش ویژه، گرمای هوا را بسته به نوع پارچه، به‌صورت خودکار بین دمای اتاق تا ۹۵ درجه فارنهایت تنظیم می‌کند. بخش اصلی خشک‌کن نیز از فناوری چندجریانی (MultiSteam) سامسونگ برای ضدعفونی و تازه کردن پارچه‌ها در عین کم کردن بو و چروک، استفاده می‌کند.

ماشین لباسشویی چهارکاره سامسونگ

سو بیونگ سام، مدیر بخش لوازم خانگی شرکت سامسونگ در این باره می‌گوید:

هرکس لباس‌های متفاوت و روشی متفاوت برای مراقبت از آنها دارد. ماشین لباسشویی دوقلوی FlexWash + FlexDry یک سیستم شستشو برای برآوردن تمام این نیازها به‌صورت یک‌جا است. هدف ما تامین آزادی عمل و انطعاف‌پذیری در تنظیم روندهای شستشوی لباس متناسب با روش زندگی خانواده‌ها، و نه هیچ روش دیگری، است.

تحقیقات شرکت سامسونگ روی عادات لباسشویی مصرف‌کنندگان آمریکایی نشان داد ۸۷ درصد این مصرف‌کنندگان لباس‌های خود را بر اساس روشن یا تیره بودن رنگ، نوع پارچه و میزان کثیفی آنها دسته‌بندی می‌کنند و ۷۰ درصد آنها لباس‌ها را دو بار پشت سر هم می‌شویند. اما روش شستشوی جدید FlexWash + FlexDry با هدف تحول در دستگاه‌های موجود و دادن امکان دسته‌بندی سریع و کارآمد لباس‌ها به مصرف‌کنندگان ارائه شده است. امکان فعالیت تمامی چهار بخش ماشین لباسشویی چهارکاره سامسونگ به‌صورت جداگانه و همزمان، نیاز مبرم مصرف‌کنندگان به شستشوی سریع‌تر لباس‌ها را در عین تفکیک آنها، برآورده می‌کند.

فناوری‌های به کار رفته در بخش شوینده FlexWash

در بخش شوینده FlexWash از سه فناوری اصلی سامسونگ برای لباسشویی، یعنی SuperSpeedTM، PowerFoamTM و Vibration Reduction Technology استفاده شده است. فناوری SuperSpeed دوره‌های شستشو را از ۶۰ دقیقه معمول تا حد ۳۰ دقیقه کوتاه می‌کند در حالی که فناوری PowerFoamT از ترکیب نوآورانه آب، هوا و ماده شوینده با هدف موثرتر کردن شستشو تا حد نفوذ به بزرگترین تکه‌های جرم با استفاده از قدرت کف بهره می‌برد. فناوری VRT نیز میزان لرزش و صدای سیستم را به حداقل می‌رساند.

ماشین لباسشویی چهارکاره سامسونگ

بخش FlexWash ماشین لباسشویی چهارکاره سامسونگ برای سادگی کاربرد، دو خط ورودی آب جداگانه ندارد و به این صورت برای نصب نیاز به فردی حرفه‌ای ندارید. به‌علاوه، سادگی دسترسی به لگن‌های شوینده و خشک‌کن از بخش بالایی باعث می‌شود تا کار ریختن لباس داخل دستگاه و خارج کردن آنها برای مصرف‌کننده بسیار راحت شود. شیشه شفاف بخش بالایی نیز بررسی شرایط شستشو را با چشم ساده می‌کند.

اتصال ماشین لباسشویی چهارکاره سامسونگ به اینترنت

همچنین سیستم FlexWash + FlexDry امکان اتصال به اینترنت اشیا را داشته و خصوصیات هوشمند تعبیه شده در آن به کاربر امکان می‌دهد با استفاده از گوشی هوشمند خود و برنامه Smart Home سامسونگ، دستگاه را کنترل کند. با استفاده از این برنامه امکان راه‌اندازی، توقف و بررسی تمامی چرخه‌های شستشو برای هردو دستگاه وجود خواهد داشت.

هر دو دستگاه FlexWash + FlexDry نامزد دریافت جایزه نوآوری نمایشگاه CES 2017 بوده و پیش از این نیز شرکت سامسونگ برای نوآوری‌هایی مانند Activewash در سال ۲۰۱۵ و AddWash در سال ۲۰۱۶ این جوایز را به خود اختصاص داده است.

فروشگاه اینترنتی جانبی کاملترین مجموعه عرضه باتری موبایل و  شارژر موبایل ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۷ (CES 2017)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*