آمازون از دو تبلت جدید 7 اینچی رونمایی می کند

بنا به گزارش آمازون در 6 سپتامبر این شرکت از دو تبلت جدید و 7 اینچی کیندل رونمایی می کند ، احتمالا بسیاری از شما شایعات جدید راجع به معرفی تبلت جدید Kindle Fire در کنفرانس مطبوعاتی هفته آینده را شنیده اید .و هنگامی که این کنفرانس برگزار شود بزرگترین پیشنهاد برای دیدن یک تبلت خوب را به شما ارائه می دهند.

تبلت جدید کیندل فایر بسیار شبیه آیپد شرکت اپل است ، یک منبع ناشناس ادعا می کند آمازون در هفته آینده دو تبلت جدید 7 اینچی خود را معرفی خواهد کرد ، و البته یکی از این دو تبلت نمونه بروز شده نسخه اصلی کیندل فایر خواهد بود ، درحالی که دیگری تبلتی با قسمتهای  داخلی متفاوت و بیشتراست . منابع آگاه ادعا می کنند که مدل دوم با تغیییرات زیادی در رابط کاربری خود به بازار عرضه خواهد شد . هنوز قیمت دقیقی از سوی آمازون برای این دو تبلت اعلام نشده ولی انتظار می رود که باقیمتی حدود 199  دلار پایین تر از نسخه اصلی به بازار عرضه شوند. و اگر این سخنان درست باشد احتمالا آمازون در  تسخیر قفسه فروشگاه ها مشکلی نخواهد داشت.
شخصی که البته نامش هم ذکر نشده اطلاعات کاملتری در مورد تبلت جدید آمازون به ما ارائه داده اما هنوز هم جزئیات کامل و قابل استنادی در دست نیست ، بر اساس همین اطلاعات تبلت های جدید با یک پردازنده سریع که در زیر یک هواکش برای خنک شدن قرار دارند کار می کنند ، همراه با یک دوربین ، حافظه داخلی بیشتر ، و نیز یک پورت HDMI ، به نظر می رسد این تبلت رقیب اصلی Nexus 7 باشد ، برای دریافت اطلاعات کامل از این کنفرانس مطبوعاتی 6 سپتامبر با ما همراه باشید.


منبع : slashgear

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*