دوربین گوشی های ال جی

تماشا کنید: چه ویژگی‌هایی در دوربین گوشی های ال جی کاربران را مجذوب خود کرده است؟

ال جی اخیرا ویدیویی را منتشر کرده که در آن هم کاربران کنونی و هم کاربران گذشته‌اش به ویژگی‌های خلاقانه و منحصربه‌فردی که سبب علاقه آن‌ها به دوربین گوشی های ال جی شده، اشاره می‌کنند. به عنوان نمونه برخی از کاربران به تعریف و تمجید از لنزهای زاویه باز دوربین گوشی های ال جی پرداختند؛ یک کاربر برزیلی در این باره گفت که از این لنزهای زاویه باز برای ثبت تصاویری زیبا از شهر استفاده می‌کند.

کاربری دیگر درباره تنظیمات دستی دوربین گوشی های ال جی با شوق زیادی صحبت کرد. به عقیده وی وجود گزینه‌هایی زیاد در تنظیمات دوربین به کاربر اجازه می‌دهد تا کنترل همه چیز را به دست بگیرد. فردی دیگر که از قرار معلوم فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی دارد، به تصاویر متفاوت خود در اینستاگرام اشاره کرد که از نظر وی در زمان استفاده از گوشی های ال جی به مراتب بهتر هستند. وی همچنین در حالت کلی به تصاویر باکیفیت‌تر ثبت شده توسط دوربین گوشی های ال جی اشاره کرده و آن‌ها را «واضح‌تر» خطاب کرد.

دوربین گوشی های ال جی

یک تصویر ثبت شده با ال جی جی ۵

به لطف وجود دوربین‌های باکیفیت هم در پشت و هم در جلوی گوشی های ال جی، کاربران می‌توانند تمامی لحظات روز را ثبت کرده و برجسته‌ترین آن‌ها را با دوستان و اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارند. از نظر یکی از کاربران این مورد دقیقا همان دلیلی است که وی را به استفاده از دوربین گوشی های ال جی به میزان زیادی ترغیب می‌کند. در این ویدیو همچنین به سه ویژگی خلاقانه در دوربین گوشی های جدید ال جی اشاره می‌شود. لنزهای زاویه باز، کنترل حرفه‌ای تنظیمات و کیفیت بالای صوت در ویدیوهای ضبط شده را باید برترین ویژگی‌های منحصربه‌فرد دوربین این گوشی‌ها دانست.

برترین ویژگی‌های دوربین گوشی های ال جی را در جی ۶ نیز خواهیم دید

انتظار می‌رود تا در پرچمدار آتی این شرکت یعنی ال جی جی ۶ (LG G6) نیز همچنان در پشت دستگاه شاهد دوربین دوگانه ۱۶ و ۸ مگاپیکسلی باشیم، همان ترکیبی که سال گذشته در ال جی جی ۵ به کار رفت. یکی از شایعات در مورد این گوشی، کاربرد بیش از پیش دوربین سلفی آن است، به طوری که از قرار معلوم علاوه بر ثبت تصاویری با رزولوشن ۸ مگاپیکسل، به عنوان اسکنر عنبیه چشم نیز کارایی خواهد داشت. گفتنی است در اکتبر سال گذشته ال جی از این ابزار فوق‌العاده پیشرفته خود در نمایشگاه الکترونیک کره رونمایی کرد. اگر یکی از مهمترین فاکتورهای شما برای خرید یک گوشی دوربین آن است، بهتر است تا با گوش‌های خود قدرت دوربین گوشی های ال جی را از زبان کاربران بشنوید.


پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*