نیکون از دوربین جدید فول فریم D600 DSLR پرده برداری کرد

در چند ماه گذشته یک سری ازتصاویر دوربین جدید D600 نیکون که به بیرون درز کرده بود و امروز این دوربین به طور کاملا رسمی ساخته شده و روانه بازار می شود . این دوربین به نسبت کارایی و قطعات همراه در هنگام فروش جز رده های ارزان قیمت نیکون خواهد بود .در ادامه با اخبار کامل در این زمینه با گجت نیوز همراه باشید .

{photo}91/06/23/nikon-d600{/photo}

دوربین جدید یک دوربین تمام فریم است که تاکنون چندان در دسترس علاقه مندان نبوده و آنطور که در مورد  قیمت  آن هم ادعا کرده اند نبوده است .این دوربین ۲۴ مگاپیکسلی قیمتی معادل ۲۱۰۰ دلار آمریکا دارد که به طور قابل توجهی با برادر بزرگتر خودش نیکون D800 با دوربین ۳۶ مگاپیکسل از لحاظ کیفیت و قیمت تفاوت دارد . اگر از رزولوشن تصاویر بگذریم نیکون جدید در بسیاری از جهات شبیه نیکون D800 است .به خاطر مقاومت در برابر آب و هوا و گرد و غبار از آلیاژ منیزیم ساخته شده است ، دارای سه پردازنده فوق سریع ، فوکوس اتوماتیک که در این نسخه تا ۸ درجه فوکوس می کند نکته دیگر اینکه وزن بدنه دوربین جدید نسبت به D800 حدود ۱۵ درصد کمتر شده و به خاطر فول فریم بودن شما احساس می کنید دوربین بزرگتری را در دست  دارید .

{photo}91/06/23/nikon-d600-1{/photo}
نیکون همچنین با استفاده از ویجت WU-1b نسبت به جابجایی بی سیم اطلاعات در این دوربین اقدام کرده است .همچنین این دوربین مجهز به یک پورت USB و نیز یک پورت رابط HDMI به گوشی های اندروید اجازه می دهد تا از طریق برنامه کاربری با دوربین ارتباط برقرار کند .در ادامه ما چند نمونه از تصاویر با ISO بالا و نگاه پاک تا ۶۴۰۰ را برای شما قرار داده ایم .

D600 قادر خواهدد بود تا تصاویر ویدویی را با کیفیت محدود به ۲۵p ، ۲۴p و ۳۰ پیکسل در محدوده ۱۰۸۰ پیکسل فیلمبرداری کند .

{photo}91/06/23/nikon-d600-2{/photo}
نیکون D 600 در روز ۱۸ سپتامبر سال جاری در آمریکا و انگلستان ۲,۰۹۹.۹۵ دلار در دسترس است


منبع : engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*