عذرخواهی رسمی مدیر عامل اپل بابت شکست سرویس مپ

در پی بروز مشکلات و ایراد های متعدد در سرویس نقشه جدید اپل تیم کوک رسما عذر خواهی خود را به کاربران اپل تقدیم کرد.تیم کوک یکبار دیگر ثابت کرد که این شرکت تحت نظارت و مدیریت او یک دوره متفاوت را نسبت به قبل می گذراند چرا که او بار دیگر به یکی از اشتباهات خود (یا تیم تحت نظرش) اعتراف می کند. اما او کار درستی امروز انجام داد وقتی که اعلام نمود “ما بی نهایت بدلیل عرضه Apple Maps تکمیل نشده خود متاسفیم.”

او با انتشار نامه ای برروی وبسایت اپل پذیرفت که سرویس جدید مپ این شرکت قابل رقابت با رقبای خود نیست و مشکلاتی دارد. ترجمه بیانیه Tim Cook را در ادامه مشاهده می نمایید.

در اپل، ما در تلاش هستیم محصولاتی در کلاس جهانی بسازیم تا بهترین تجربه ممکن را در اختیار مشتریان ما قرار دهد. همراه با عرضه نقشه های جدید (Maps) در هفته گذشته، ما به تعهدات خود بطور کامل عمل نکردیم. ما بی نهایت متاسفیم بدلیل سرخوردگی که این برنامه برای مشتریان ما در پی داشته است و ما هر کاری را انجام می دهیم تا Maps را بهتر از آنچیزی که هست بسازیم.

ما در ابتدا Maps را با اولین نسخه از iOS عرضه کردیم. با گذشت زمان، ما می خواستیم به مشتریان خود، حتی Maps بهتری ارائه کنیم به همراه ویژگی های turn-by-turn directions، ادغام صدا، Flyover و vector-based maps. به منظور انجام این کار، ما مجبور بودیم تا نسخه ای جدید از Maps را از ابتدا بسازیم.

در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه iOS وجود دارد که از Apple Maps جدید استفاده می کنند، به همراه کاربرانی که هر روز به ما اضافه می شوند. در حدود ۱ هفته، کاربران iOS به همراه Maps جدید نزدیک به نیم میلیارد محل مختلف را جستجو کردند. بیشتر مشتریان ما می خواهند Maps را بهتر از آن چیزی که الان هست داشته باشند و ما از شما به دلیل ارسال فیدبک ها و نظراتتان در مورد این برنامه قدردانی می کنیم.

در حالیکه ما در حال بهبود نقشه ها هستیم، شما می توانید با دانلود برنامه های جایگزینی از اپ استور همچون Bing, MapQuest و Waze, یا استفاده از Google یا Nokia maps با رفتن به وبسایت آنها و ساختن یک آیکون برروی home screen به اپلیکشن وب آنها دسترسی داشته باشید.

هر چیزی که ما در اپل انجام می دهیم با هدف ساخت بهترین محصولات در سطح جهان است. ما می دانیم که شما هم همین توقع را از ما دارید. ما بدون وقفه در حال کار هستیم تا زمانیکه Maps به استانداردهای سطح بالا دست پیدا نماید.

تیم کوک


منبع : apple

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*