هوندا سیویک 2018

هوندا سیویک ۲۰۱۸ (Honda Civic) با چه مشخصات و قیمتی عرضه می‌شود؟

هوندا سیویک ۲۰۱۸ (Honda Civic) از سوم اکتبر سال جاری در بازار جهانی عرضه می‌شود. در این مطلب، مشخصات و قیمت تریم‌های مختلف این خودرو را بررسی می‌کنیم.

شرکت خودروسازی ژاپنی هوندا، جزئیات مربوط به تریم‌های مختلف همراه با مشخصات و قیمت سیویک سدان، کوپه و Si مدل ۲۰۱۸ را اعلام کرد. در نسل جدید سیویک نباید انتظار تغییرات خیلی بزرگی داشته باشید. شرکت خودروسازی هوندا بر این باور است که مدل‌های گوناگون Civic پیش از این نیز رقیب سرسختی برای حریفان بوده و طیف کامل و متنوعی از تکنولوژی‌های ایمنی و همچنین ۳ پیشرانه مختلف برای مشتریان ارائه شده است. طراحی هوندا سیویک ۲۰۱۸ نیز همچنان زیبا و چشم‌نواز است.

هوندا سیویک 2018

قیمت هوندا سیویک ۲۰۱۸ سدان در تریم پایه LX از ۱۸ هزار و ۸۴۰ دلار آغاز می‌شود. این نسخه به پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری با قدرت ۱۵۸ اسب بخار و گیربکس ۶ سرعته دستی مجهز شده است. تریم EX-T نیز با پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو و با حداقل قیمت ۲۱ هزار و ۶۰۰ دلار عرضه می‌شود.

هوندا سیویک 2018

نسخه کوپه هوندا سیویک ۲۰۱۸ از همان پیشرانه و گیربکس تیپ LX استفاده می‌کنند و قیمت آن از ۱۹ هزار و ۲۵۰ دلار آغاز می‌شود. مدل قدرتمندتر مجهز به پیشرانه توربو هم ۲۱ هزار و ۷۰۰ دلار قیمت دارد. همچنین گیربکس CVT برای هر دو نسخه سدان و کوپه سیویک جدید قابل سفارش است اما این گیربکس در مدل‌های پایه قابل انتخاب نخواهد بود. در نهایت مدل اسپورت Si نیز در هر دو نسخه سدان و کوپه با قیمت ۲۴ هزار و ۱۰۰ دلار و پیشرانه ۱.۵ لیتری ۲۰۵ اسب بخاری در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

هوندا سیویک 2018

بسته ایمنی سفارشی هوندا و تکنولوژی‌های کمکی نیز در تمامی مدل‌های نسل جدید سیویک قابل سفارش هستند. این بسته شامل تجهیزاتی مانند سیستم ترمز پیشگیری از برخورد با هشدار برخورد از جلو، کروز کنترل تطبیقی، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و هشدار خروج خودرو از خط می‌شود.

گالری عکس هوندا سیویک ۲۰۱۸

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*