ابرخودرو هنسی Venom F5

وقتی ابرخودرو هنسی Venom F5 سرعت ۴۸۲ کیلومتر بر ساعت را به رخ رقبا می‌کشد (ویدیو)

شرکت Hennessey تیزر ویدیویی از ابرخودرو هنسی Venom F5 را منتشر کرده است. ظاهرا هایپرکار هنسی ونوم اف ۵ موفق شده سرعت ۴۸۲ کیلومتر بر ساعتی را به نام خود ثبت کند و رکورد ۴۶۷ کیلومتری را جابجا کند.

هنسی هیچ ترسی از آنکه بخواهد در دنیای ابرخودروها عرضه اندام کند و خودی نشان دهد ندارد، به طور مثال می‌توان به ثبت رکورد سرعت ۴۳۵.۱۱ کیلومتر بر ساعتی اتومبیل هنسی جی تی اشاره کرد که توانست بوگاتی ویرون را پشت سر بگذارد. این روند همچنان ادامه دارد، به طوری که این کمپانی تیونینگ خودرو تگزاسی با یک پست اینستاگرامی مدعی شده ابرخودرو جدید آن‌ها یعنی هنسی Venom F5 موفق به درنوردیدن حداکثر سرعت ۴۸۲ کیلومتر بر ساعت شده است.

ابرخودرو هنسی Venom F5

Hennessey Venom F5 نسل تازه‌ای از مدل Venom GT است که موفق شده بود در سال ۲۰۱۴ رکوردشکنی کند. مدل اف ۵ به طور گسترده‌ای از فیبر کربن استفاده می‌کند تا وزن خودرو به ۱.۳۰۰ کیلوگرم برسد و همراه با توربو شارژرهای بزرگ‌تر و ارتقا اینترکولر‌ها، قدرتی برابر با ۱.۴۰۰ اسب بخار تولید شود.

هیچ شکی نداشته باشید که هنسی مشغول ساختن سریع‌ترین اتومبیل در جهان است تا بتواند رکورد سرعت ۴۶۷ کیلومتر بر ساعتی به ثبت رسیده را جابجا کند. یک تیزر ویدیویی جدید در اینستاگرام کمپانی هنسی منتشر شده است که اشتیاق هرچه بیشتر هواداران ابرخودروها را برمی‌انگیزد. در این ویدیو رندر سه بعدی از ابرخودرو هنسی Venom F5 نمایان است که سرعت ۴۸۲ کیلومتری آن را به رخ رقبا می‌کشد.

تیزر ویدیویی هنسی Venom F5

 

در حال حاضر به جز چند عکس، تیزر تبلیغاتی و این اطلاعات مربوط به حداکثر توان حرکتی ابر خودرو هنسی Venom F5 اطلاعات دیگری در دست نداریم، اما قطعا در آینده‌ای نزدیک می‌توانیم با این اعجوبه بیشتر آشنا شویم. هنسی تایید کرده است که یکم نوامبر در لاس وگاس از این ابرخودرو پرده برداری خواهد کرد. به طبع گجت نیوز نیز این مراسم را تحت پوشش خبری خواهد داد و جزئیات کاملی از آن را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

گالری تصاویر هنسی Venom F5

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. هنسیو دوست دارم چون منو یاده اپل میندازه

  2. میگم یعنی از بوگاتی شینو یاهرچی زدجلو اونومیگفتن ۴۶۳کیلومترسرعتشه

  3. هنسی شرکت با کیفیتیه
    ماشیناشم مقروم به صرفس

  4. خیلی زیباست حال کردم با طرحش