عرضه آیفون 10 اپل

عرضه آیفون 10 اپل با ارسال اولین محموله‌ها آغاز شد + ویدیو

عرضه آیفون 10 اپل (آیفون ایکس) بعد از بیش از یک ماه انتظار شروع شد. اپل آیفون 10 برای هر کاربر در زمانی متفاوت ارسال می‌شود و همه چیز به زمان ثبت سفارش بستگی دارد.

اگر فردی خوش‌شانس بوده و توانسته باشد طی پانزده دقیقه ابتدایی آغاز پیش فروش آیفون 10، در فروشگاه اینترنتی اپل درخواست خود را ثبت کند، احتمالا طی چند روز آینده این آیفون افسانه‌ای را دریافت خواهد کرد، وگرنه باید حداقل دو الی سه هفته دیگر منتظر بماند.

در نخستین روز پیش فروش آیفون 10 کل موجودی اپل طی چند دقیقه تمام شد و به همین دلیل تنها افرادی که در چند دقیقه نخست ثبت نام کردند، خیلی زود محصول را دریافت خواهند کرد.

یکی از جنجالی‌ترین اخبار دنیای موبایل طی چند روز گذشته، اخراج مهندس اپل به خاطر لو دادن ویدیویی از گوشی آیفون ایکس بوده است. در این ویدیو دختر مهندس اپل اقدام به نمایش چند مورد از تکنیک‌های آیفون جدید می‌کند. خوشبختانه پدر بنجامین گسکین (Benjamin Geskin)، فاش‌کننده مشهور اخبار گوشی های هوشمند، مهندس اپل نیست، پس وی از انتشار اخبار تصاویر مربوط به عرضه آیفون 10 اپل زیان نخواهد دید! در عکس‌هایی که از محموله بار گوشی های آیفون ایکس منتشر شده، شاهد تعداد زیادی از این گوشی موبایل هستیم.

عرضه آیفون 10 اپل

زمان عرضه آیفون 10 اپل از چند روز تا چند هفته متغیر است

احتمالا آن‌ها در راه یکی از فروشگاه‌های اپل هستند تا همه چیز برای فروش حضوری در روز جمعه سوم نوامبر (دوازدهم آبان) آماده شود. اپل توصیه کرده بهتر است افراد مشتاق، روز جمعه خیلی زود مقابل فروشگاه‌های رسمی شرکت صف ببندند. همچنین احتمال دارد این محموله مربوط به دستگاه‌های پیش فروش شده در جمعه پیشین باشد. پس آن‌ها به صورت جداگانه به دست مشتریان خواهند رسید.

یک ویدیوی بسیار کوتاه جعبه‌گشایی نیز منتشر شده که نشان می‌دهد بعد از دریافت آیفون ایکس و باز کردن جعبه، با چه صحنه‌ای مواجه خواهید شد! اگر خوش‌شانس بوده و زود ثبت نام کرده باشید، در روزهای آتی این صحنه را از نزدیک مشاهده خواهید کرد.

بر اساس گفته‌های تحلیلگران، عرضه آیفون 10 اپل تا انتهای سال جاری روال کندی خواهد داشت، به طوری که در سال 2017 باید آن را محصولی کمیاب در بازارها خطاب کنیم. پس اگر به فروشگاه‌های اپل دسترسی نداشته و قادر به پیش خرید آن نبوده باشید، باید زمان زیادی را برای خرید آیفون 10 منتظر بمانید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

9 دیدگاه

  1. ایول میخرمش