اخراج مهندس اپل به خاطر لو دادن ویدیویی از گوشی آیفون 10 | گجت نیوز
آخرین مطالب
0
امروز
اخراج مهندس اپل

اخراج مهندس اپل به خاطر لو دادن ویدیویی از گوشی آیفون 10

منابع مختلف از اخراج مهندس اپل که دختر او، ویدیویی از گوشی آیفون 10 (Apple iPhone 10) را منتشر کرده بود، خبر داده‌اند. این موضوع توسط دخترش تایید شده است.

مدیران از بروک پیترسون (Brooke Peterson)، دختر مهندسی که از اپل اخراج شده است، خواستند که این ویدیو را حذف کند. او نیز سریعا به درخواست آنها پاسخ داد؛ اما کمی دیر شده بود چرا که این کلیپ از طریق فضای مجازی، توسط رسانه‌های مختلف منتشر شد.

شاید تصور کنید چنین تصمیمی کمی سخت‌گیرانه بوده است. اما دستگاهی که در این ویدیو نمایش داده شد، به یکی از کارکنان شرکت تعلق داشت و ممکن بود برخی کدهای QR یا اطلاعات حساس مربوط به آن فاش شود. همچنین یک اپلیکیشن یادداشت، اسم رمزهای احتمالی برای پروژه‌های آینده اپل را نشان می‌داد. شاید بهتر بود این فرد، نکات امنیتی را با دقت بیشتری رعایت کرده و به دخترش اجازه تهیه چنین ویدیویی را نمی‌داد. ممکن است مثال ما چندان درست نباشد، ولی شما از مامور پلیس انتظار ندارید که به فرزندش، اجازه دهد با اسلحه‌اش بازی کند.

خبر اخراج مهندس اپل توسط بروک و در ویدیویی که او از خود تهیه کرده، اعلام شده است. در این ویدیو، او هدف اصلی خود از انجام این کار را سرگرمی و ساخت ویدیوهای یوتیوب عنوان می‌کند.

در پایان روز، زمانی که شما در اپل کار می‌کنید، اهمیتی ندارد که تا چه اندازه انسان خوبی هستید. اگر قانونی را زیر پا بگذارید، آنها تحمل آن را نخواهند داشت.

۲ دیدگاه

  1. برو بابا همش سر کاریه البته از همه معذرت میخام منظورم اونایی هستن که به دل میگیرن ایفون واسه بیسوادای ثروتمند هستش اینو واسه ایران میگم اونی که با سواده انگلیسیش فوله زورش نمیرسه بخره اونایی که میتونن حیفشون میاد بخرن در نتیجه میمونه بی سوادای ثروتمند که اصلا کارایی گوشی نمیدونن چیه فقط زنگو دوربین کار میکنند و واسه پز دادن میخرن من اینجوری ایفونو تو دست مردم دیدم و اینکه خودم یه بار ایفون ۵اس داشتم اونم دست دوم گفتم ببینم چیه که تعریف زیاد داره من که هیچی ندیدم و یه ماه دستم بود فروختم الان از نوکیا ۵ استفاده میکنم خیلیم راضییم

    (0)
  2. این کمپانی شوخی نداره تو این چیزا

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*