شکسته شدن اسپیکر آیفون 10 در صدای بلند ؛ مشکلات عجیب آیفون ایکس ادامه دارد!

شکسته شدن اسپیکر آیفون ۱۰ در صدای بلند ؛ مشکلات عجیب آیفون ایکس ادامه دارد!

شکسته شدن اسپیکر آیفون ۱۰ (iPhone 10) یکی دیگر از اشکالات جدید پرچمدار گران‌قیمت اپل در روزهای اخیر است که باید آن را به مشکلات آیفون X اضافه کرد.

مدت کوتاهی پس از عرضه آیفون ایکس (iPhone X) به بازار، مشکلاتی سخت افزاری و نرم افزاری از سوی کاربران این موبایل مخابره شده است. در جدیدترین مورد، برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی Reddit، توییتر و MacRummors از شکسته شدن اسپیکر آیفون ۱۰ در سطح صدای بالا خبر داده‌اند. به گزارش کاربران، شدت این آسیب‌ها در گوشی های مختلف، متفاوت است. اگرچه به نظر نمی‌رسد این مشکل همه‌گیر باشد، اما قطعا مساله‌ای است که باید از سوی اپل پیگیری و حل شود.

دلیل شکسته شدن اسپیکر آیفون ۱۰ در حال بررسی است

از کوپرتینو خبر رسیده که اطلاعات کاربران در خصوص مشکل شکسته شدن اسپیکر آیفون ۱۰ جمع‌آوری شده و در حال بررسی‌ است. صحبت در خصوص دلیل این مشکل گوشی آیفون ایکس کمی سخت است، اما می‌توان ایراد سخت افزاری را مهمترین علت آن دانست.

درست چند هفته پس از رفع ایراد نویز در هنگام تماس با آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس، حال مشکل اسپیکر آیفون ۱۰ گریبان کاربران گوشی هزار دلاری اپل را گرفته است. اگر این دو مشکل با هم مرتبط باشند، باید منتظر بسته نرم افزاری جهت رفع آن باشیم. در غیر این صورت، تعویض سخت‌افزاری قطعه معیوب تنها راه حل آن خواهد بود.

قطعا طراحی بدون حاشیه گوشی های جدید و همچنین عرضه زودهنگام، از مهمترین دلایل وقوع این مشکل و مشکلات مشابه پرچمداران امسال تولیدکنندگان اسمارت فون‌هاست؛ در حالی که می‌توان پیش از تولید انبوه، زمان بیشتری را صرف طراحی محصولات و ایرادات احتمالی آنها کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. سلام من یه آیفون ایکس داشتم ١٠ ماه پیشم بود تا هفته بیش اسپیکرش خرا ب شد و بردم گارانتى گوشیم رو برام تعویض کردن اما هنوز حس میکنم گوشى ک تازه هم بهم دادن مشکل اسپیکر داره چیکار کنم ب نظرتون؟

  2. همش شایعست من ۲ تا خریدم هیچ مشگلی ندارن صداشونم عالیه بخرین سریع

  3. خدایی ظلمه گوشی ۱۰۰۰ دلاری بگیری دیک دفه اسپیکر بترکه صفحه نمایش خط سبز بیافته بدبختیه تو ایرانم نمایندگی نداره اپل

  4. والا گوشی نوت ۸ سام اومد هواوی میت ۱۰‌ اومد ال جی v30 اومد هیچ کدوم‌ هیچ‌ مشکلی نداشتن ۷ ملیون بدی گوشی بعدم این مشکلات داره هر روز هم یچی هست سام لا جی هواوی با ۲ ملیون کمتر یه چیز بهتر هم میگیری

  5. الان شرکت های تازه کار چینی هم گوشی بدون حاشه تولید میکنن هیچ مشکلی که ندران هیچ نوآوری جدیدی هم نشون میدن . وقتی یک گوشی ۳۵۰ دلاری تولید میشه و ۱۰۰۰ دلار فروخته میشه ، بهتر از این نمیشه