حالت Plaid تسلا رودستر

ویدیویی از حالت Plaid تسلا رودستر منتشر شد؛ شتاب ۰ تا ۱۰۰ چطور در ۲ ثانیه ممکن است؟

تسلا رودستر (Tesla Roadster) چند روز پیش معرفی شد. به تازگی ویدیویی از حالت Plaid تسلا رودستر به عنوان سریع ترین خودروی جهان منتشر شده که توانایی بالای آن در شتاب گرفتن سریع را نشان می‌دهد.

به ادعای تسلا، اتومبیل رودستر تازه معرفی شده این شرکت، سریعترین اتومبیل دنیا است، چرا که قادر است تنها در کمتر از دو ثانیه از سرعت ۰ به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند که بسیار شگفت‌انگیز است. البته این قابلیت آن‌چنان تازه و سورپرایزکننده نیست، چرا که ایلان ماسک مدیر عامل شرکت، آن را چندین سال قبل به نمایش گذاشته بود. حالت Plaid تسلا رودستر جادو می‌کند!

متاسفانه قیمت ۲۰۰ هزار دلاری این ماشین سبب می‌شود بسیاری از ما در حال حاضر قادر به خرید آن نباشیم. به این ترتیب تجربه حالت Plaid تسلا رودستر که شرکت سازنده مانور زیادی بر روی آن می‌دهد برای ما امکان‌پذیر نیست. از آنجایی که تسلا در مراسم رونمایی به برخی از شرکت‌کننده‌ها اجازه داد یک دور کوتاه با این اتومبیل زده و آن را تست کنند، شرکت‌کنندگان وب سایت DragTimes توانستند یک ویدیوی کوتاه ضبط کرده و حالت Plaid تسلا رودستر را به نمایش بگذارند.

حالت Plaid تسلا رودستر

در حال حاضر در اتومبیل‌های تسلا حالتی با نام Ludicrous وجود دارد که به راننده اجازه می‌دهد سریع‌تر از حالت معمول ماشین را پیش ببرند. اما حالت Plaid نسل پیشرفته‌تری از آن است که رانندگی با سرعت‌های به مراتب بالاتر را امکان‌پذیر می‌کند. از صورت شگفت‌زده نفرات وب سایت DragTimes می‌توان به خوبی متوجه شد تسلا رودستر چقدر سریع و پرشتاب است.

حالت Plaid تسلا رودستر

حالت Plaid تسلا رودستر نسل جدیدی از حالت Ludicrous است

تسلا شرکتی فوق‌العاده است و اتومبیل‌های فوق پیشرفته‌ای تولید می‌کند. این اتومبیل‌ساز قادر است با ارائه آپدیت نرم افزاری، قابلیت‌هایی ویژه به محصولاتش اضافه کند. به عنوان نمونه چندی پیش، یکی به‌روزرسانی نرم افزاری، حالت Chill را به خودروها آورد. فرد می‌تواند در زمان رانندگی، بین دو گزینه موجود برای انواع شتاب یعنی حالت استاندارد و Chill یک مورد را انتخاب کند. با انتخاب این حالت جدید، شتاب به صورت آهسته اما تدریجی افزایش پیدا می‌کند. این کار برای رانندگانی که به دنبال تجربه‌ای متفاوت و آرام از رانندگی هستند بسیار مناسب است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. متاسفانه قیمت ۲۰۰ هزار دلاری این ماشین سبب می‌شود بسیاری از ما در حال حاضر قادر به خرید آن نباشیم
    واقعا بسیار جای تاسف داره