اثبات تخت بودن زمین

مردی که برای اثبات تخت بودن زمین ، با موشک آماتوری خود به فضا می‌ رود!

زمین تخت گرایان برای اثبات تخت بودن زمین ، به راهکارهای عجیبی روی آورده‌اند. در روزهای آینده، مردی با موشک آماتوری خود به فضا خواهد رفت تا تخت بودن زمین را با چشمان خود ببیند!

نظریه‌ پردازان توطئه، در تازه‌ترین ادعای خود به طرز چشم‌گیری بر تخت بودن زمین تاکید دارند. چندی پیش به اطلاع‌تان رساندیم که یک خواننده رپ آمریکایی، ماهواره‌ای را برای اثبات تخت بودن زمین به فضا می‌فرستد. این رپر آمریکایی سعی می‌کرد که با جمع‌آوری ۱ میلیون دلار، ماهواره‌ای را با هدف جمع‌آوری اطلاعاتی از تخت بودن و یا کروی بودن زمین به فضا بفرستد تا یک بار برای همیشه، به این سوال عجیب و غریب پاسخ داده شود.

به تازگی یک مرد کهن‌سال از ایالت کالیفرنیا، تصمیم گرفته با موشک آماتوری و دست‌ساز خود، به ارتفاع ۱.۶ کیلومتری زمین رفته و از شکل این سیاره عکس‌برداری کند! این موشک آماتوری که با استفاده از ضایعات فلزات مختلف ساخته شده، با شیوه‌ای پیش پا افتاده مهندسی شده و خطرات بسیاری در انتظار سلامتی این مرد خواهد بود!

این مرد که مایک هیوز (Mike Hughes) نام دارد، قرار است که با موشک دست‌ساز خود سرعتی ۸۰۵ کیلومتر بر ساعت را در فضا تجربه کند. هیوز می‌گوید که سفر با این موشک آماتوری، برایش هیچ خطری نخواهد داشت و این سفر، اولین برنامه فضایی او با محوریت اثبات تخت بودن زمین است.

هدف اصلی نهایی این مرد ۶۱ ساله، پرتابی است که او را در ارتفاعی بسیار بالا نسبت به زمین قرار دهد تا بتواند با عکس‌برداری از زمین، ساختار تخت آن را به اثبات برساند. او امیدوار است که ماموریتش، پایانی قطعی بر توهم کروی بودن زمین باشد!

نظریه پردازان توطئه، معتقدند که آژانس فضایی ناسا، توسط گروهی از فراماسون‌های کروی‌گرا اداره شده و راکت‌های فضایی ایلان ماسک (Elon Musk) نیز با محوریت همین دروغ بزرگ ساخته و راه‌اندازی می‌شوند.

مایک هیوز وعده داده که در آینده‌ای بسیار نزدیک، این دروغ بزرگ برای همیشه افشا خواهد شد! وی قصد دارد همزمان با فرا رسیدن روز شنبه ۲ دسامبر (۱۱ آذر)، هماره با موشک بخار و آماتوری خود به فضا رفته و تخت بودن زمین را با چشمان خودش مشاهده کند! این موشک دست‌ساز، از یک خانه سیار اصلاح شده پرتاب خواهد شد.

اثبات تخت بودن زمین

مسئله نگران‌کننده درباره این ماموریت، خطراتی است که این مرد را تهدید می‌کند. به عنوان مثال، موشک آماتوری او شاید حتی جانش را هم به خطر بیندازد. البته مهارت‌های هیوز در زمینه علوم مهندسی، چندان هم پیش پا افتاده نیست؛ چرا که او یک بار در سال ۲۰۰۲، موفق شده رکورد بیشترین پرش با خودروی لیموزین را به نام خود ثبت کند. او فعالیت جدی خود را برای ساخت راکت‌های فضایی، چند سال قبل آغاز کرد و برنامه‌هاش، هربار نتایج متفاوتی را در پی داشت.

ساختار این موشک آماتوری نیز بسیار ساده است و نیروی پیشرانش آن به کمک بخار آب تامین می‌شود. مسئله چندان پیچیده‌ای نیست! هیوز سوار بر راکت دست‌ساز خود می‌شود و با روشن کردن یک کبریت، ماجراجویی خود را شروع می‌کند!

او اولین موشک‌ سرنشین دار خود را در سال ۲۰۱۴ ساخت و به کمک آن، ۴۰۰ متر بر فراز زمین پرواز کرد. شواهد موجود در ویدیوی مربوط به این ماجرا در یوتیوب، نشان می‌دهد که این پرواز پایان چندان خوشی را برای هیوز در پی نداشته است. او در پایان، به زمین برخورد کرد و بدنش آسیب‌های جدی برداشت؛ به گونه‌ای که تا ۲ هفته به کمک واکر راه می‌رفت! ماموریت فضایی روز شنبه، قرار است که این مرد را به ارتفاعی ۴ برابر نسبت به قبل برساند و بالطبع، ریسک بسیار بیشتری را نیز خواهد داشت!

مایک هیوز، از جمله افرادی است که سابقه چندانی در ادعای نظریه زمین تخت ندارد! او چند ماه قبل به جامعه زمین تخت گرایان پیوسته و اکنون سعی دارد برای اثبات تخت بودن زمین جان خود را هم به خطر بیندازد!

این برنامه در ابتدا برای اوایل سال ۲۰۱۶ و به کمک یک کمپین کیک‌ استار (Kickstarter) با عنوان «از گاراژ تا فضا» (From Garage to Outer Space) برنامه‌ریزی شده بود. در این کمپین، هیچ خبری از ادعای مربوط به فضانوردان ایلومیناتی درج نشده بود. ولی اکنون که سرانجام به پرتاب این موشک آمتوری نزدیک شده‌ایم، مایک هیوز هدف اصلی خود را در هم شکستن عقاید فراماسون‌ها قرار داده است. هیوز در این باره گفت:

من و جامعه زمین تخت گرایان با اجرای این ماموریت، پایانی برای میلیاردهای ناسا به ارمغان خواهیم آورد! آن‌ها هنوز هم موفق نشده‌اند یک انسان را به فضا برسانند. با وجود اینکه در آمریکا، بیش از ۲۰ آژانس فضایی مختلف وجود دارد، من اولین فردی هستم که سوار بر یک موشک فضایی شده و با آن به اثبات تخت بودن زمین خواهم پرداخت!

کمپین ۱۵۰ هزار دلاری این ماموریت، تاکنون به رقم ۳۱۰ دلار دست یافته که تاکنون مبلغ بسیار ناچیزی از آن به شمار می‌رود. این مرد در سال گذشته، بر سر حقوق و درآمد ناچیز خود از شغل رانندگی به شرکت مربوطه شکایت کرد و از آنجا بیرون آمد. یک سال بعد، او به جامعه زمین تخت گرایان پیوست و این مسئله را نیز به صورت عمومی اعلام کرد.

این مرد در همین مدت زمان بسیار کوتاه، توجه زمین تخت گرایان را به خود جلب کرد و سرانجام قرار است که این ماموریت خطرناک با حمایت جامعه زمین تخت به اجرا درآید. نظریه پردازان توطئه بر این باورند که فضانوردان ناسا، صرفا گروهی از بازیگران سینمایی هستند که با شبیه‌سازی شرایط حاکم بر فضا، در جلوی دوربین به نقش‌آفرینی می‌پردازند. مایک هیوز در این باره گفت:

جان گلن (John Glenn) و نیل آرمسترانگ (Neil Armstrong) نقش پر رنگی در این فریب بزرگ داشته‌اند. هردوی این فضانوردان از فرقه فراماسون‌ها هستند. اگر شما بتوانید این واقعیت را بپذیرید، چشمان‌تان بر واقعیت گشوده خواهد شد.

اثبات تخت بودن زمین

بخش مهمی از آخرین صحبت‌های هیوز، بر مسائل ضد-مسیح و ایلومیناتی خلاصه شد و باید دید که آیا در نهایت این مرد ۶۱ ساله می‌تواند ادعای تخت بودن زمین را به اثبات برساند یا خیر. با اینکه هنوز هیچ فرض کاملا درستی از ساختار تخت بودن زمین وجود ندارد، ولی با این حال زمین تخت گرایان با رد ادعای کروی بودن زمین، آن را به مانند یک دیسک کاملا تخت توصیف می‌کنند که بخش عمده آن از اقیانوس‌های پهناور تشکیل شده است.

البته هنوز مشخص نیست که لبه زمین (در پشت یخ‌های قطب جنوب) چه چیزی وجود دارد، ولی زمین تخت گرایان امیدوارند که در آینده‌ای نزدیک بتوان از این واقعیت ناشناخته نیز پرده‌برداری کرد.

در روزهای آینده، این مرد کالیفرنیایی همراه با موشک آماتوری و قرمز رنگ خود به فضا پرتاب خواهد شد. مایک هیوز در ساخت این موشک آماتوری، از تعداد دیگری از زمین تخت گرایان نیز کمک گرفت تا سرانجام بتوان در روزهای آینده شاهد پرتاب اولین موشک اکتشافی برای اثبات تخت بودن زمین بود.

به هر ترتیب، قرار است که این مرد ۶۱ ساله جان خود را برای ادعای تخت بودن زمین به خطر بیندازد. وی در همان دقایق اولیه به سرعتی برابر با ۸۰۵ کیلومتر بر ساعت رسیده و از فضا، زمین را با چشمان خودش مشاهده خواهد کرد. در صورت موفقیت آمیز بودن این برنامه فضایی جاه‌طلبانه، هیوز وعده داده که در سال آینده، سفر خطرناک دیگری را نیز اجرا کند و در طی آن، بر فراز دیسک زمین قرار گیرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۹ دیدگاه

 1. ها ها ها همین طور که دیدین پیشبینی من درست بود و دولت ها مانع انجام این کار میشن واقعا چقدر مردم کم عقلن که هنوز نفهمیدن زمین گرد دروغههه اخه مگه داریییم؟؟؟؟
  معلومه که نمیزارن این همه تبلیغ کردن این همه دارن نفع میبرن تو پرواز های خارجی جیب ملتو زدن می دونین پرواز از لوس انجلس به سیدنی یا از دبی به برزیل چند در میاد؟ در حالی که مسافتش نصف چیزیه که میگن
  این مردم جهانی که من دیدم از جهل و ساده اندیشی دست نمیکشن بردگیو دوست دارن
  کجای قران یا انجیل و تورات نوشته زمین گرده؟؟؟؟؟!!!!! اگه دین نداری ازاده با

 2. موضوع خنده دار این نظریه پردازان این هست که ناسا و فراماسونرها و نمیدونم نیل آرمسترانگ و … رو هدف گرفتن در صورتی که الان بالای ۳۰ کشور ماهواره داره و هزاران ماهواره بالای زمین مشغول رصد و بررسی زمین هست و هیچ کدوم از این کشورها تا الان نگفتن که ما زمین تخت دیدیم و یا همچین چیز چرتی
  این گونه نظریه ها فقط برای در آمد و چاپیدن جیب مردم و یه عده هست وگرنه کسی که پول اثبات همچین توهمی رو نداره بیخود میکنه همچین چیزی بگه

 3. سلام
  احمق نیست
  باهوشه
  از یک عده ابلح داره میکنه
  به خاطر حقوق استعفا داده
  حالا ۱۵۰ هزار دولار دفعه اول بعدی میشه ۱میلیون

  به بارهای بعدی نرسه ….

  واقعا باهوشه

 4. با سلام دوستانی که تا یه چیزی میبینن دوست دارن اونو تحقیر کنن دست از این کارای بچه گونه بردارن بزن یکم تحقیق کنن بعد بیان صحبت کنن اینجا درباره زمین تخت

 5. بنظر من این بابا اکه در راه عقیده اش کشته هم بشود شهید است
  البته من با فرضیه زمین تخت مخالفم

 6. این مردک ابله داره چرت و پرت میگه واسه خودش آخه چى رو میخواى ثابت کنى دلقک کدام زمین تخت خخخخخ اون موشک بلاى جانت خواهد شد

  • بنظرم ، ایشون هر رفتاری که میخوان انجام بدن ، آزاد هستن ! رفتارشون اگر برای کسی لطمه وارد نمیکنه ! انجام بدن ! و تجربه کنند ، چرا که طبق تعریف عقیده زمین تخت ، ایشون چند ماهه که به این گروه پیوسته ! اینکه برای به چالش کشیدن عقیده خودش را برای انجام همچین کاری آماده کرده ، تا خودش ببیند ، واقعا جای تقدیر داره !
   بدترین رفتار ، رفتاری است که ما بخواهیم طبق عقاید و باور های خودمون ، گفته های دیگران را نقص و به آنها توهین کنیم ..
   کمی فکر کنیم ، ترجیحا نیاز نیست حرف بزنیم !