عکس های گلکسی ای 8 پلاس 2018

عکس های گلکسی ای ۸ پلاس ۲۰۱۸ در دنیای واقعی لو رفت

عکس های گلکسی ای ۸ پلاس ۲۰۱۸ (۲۰۱۸ +Samsung Galaxy A8) که احتمالا جایگزین نسل جدید گوشی گلکسی A7 می‌شود، در فضای مجازی منتشر شد.

دو سال پیش بود که سامسونگ از مدل ۲۰۱۶ گوشی های سری گلکسی A با ظاهری نفیس و قابلیت‌های مناسب، قبل از پایان سال ۲۰۱۵ رونمایی کرد. پس از آن، مدل ۲۰۱۷ این تلفن های هوشمند یک ماه دیرتر پیش روی علاقه‌مندان گرفت. حالا به نظر می‌رسد امسال علاوه بر تاخیر در معرفی، شاهد تغییراتی در محصولات سری گلکسی A خواهیم بود.

یکی از این موارد به تصاویری که اخیرا از طریق شبکه اجتماعی ویبو منتشر شده است، مربوط می‌شود. اگر این اطلاعات واقعی باشند، نسل جدید گلکسی A7 با شماره مدل SM-730، با نام گلکسی A8 پلاس ۲۰۱۸ وارد قفسه فروشگاه‌ها می‌شود.

همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، سازندگان از نمایشگر بدون حاشیه و بلند Infinity Display بهره برده‌اند تا تفاوت‌های آن با پرچمداران سامسونگ کمتر شود. هرچند بر خلاف گوشی های سری گلکسی S8 و نوت ۸ که با نمایشگر ۱۸.۵:۹ تولید شده بودند، احتمالا این‌بار نسبت صفحه ۱۸:۹ خواهد بود. از آنجایی که این تصاویر تنها شامل بخش جلویی می‌شوند، فعلا نمی‌توان در رابطه با محل قرارگیری اسکنر اثر انگشت قضاوت کرد. آیا در نهایت، این حسگر زیر دوربین اصلی تعبیه می‌شود؟

در ادامه می‌توانید عکس های گلکسی ای ۸ پلاس ۲۰۱۸ را تماشا کنید:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. “نسبت صفحه ۱۸:۹” استانداردی معقول است؛ باشد که بقیه نسبتهای من‌درآوردی (۱۸.۵/۱۹) تعدیل شوند.

  2. پرچمداری در لباس میان رده