اینترنت فن آوا

تعرفه های جدید اینترنت فن آوا اعلام شد؛ ارزان ترین اینترنت غیر حجمی ایران

جدول تعرفه های جدید سرویس غیر حجمی اینترنت فن آوا منتشر شد. شرکت داده پردازی فن آوا، سرویس جدید اینترنت پرسرعت خود را از ۱۲ آذر ۹۶ به مشتریان ارائه می‌کند.

سرویس های اینترنت پرسرعت ثابت فن آوا (+ADSL2) از تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۶ به شیوه جدید به مشترکان ارائه می‌شود. طبق مصوبه شماره ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از این تاریخ سرویس های اینترنت پرسرعت ارائه شده به مشتریان به سرویس های غیر حجمی (Connection Based) تغییر می‌کند.

سرویس های غیر حجمی اینترنت فن آوا که بر اساس سرعت قابل ارائه طبقه‌بندی می‌شوند، دارای آستانه مصرف تعریف شده هستند و به ادعای این شرکت، ارزان‌ترین تعرفه اعلام شده در مقایسه با اینترنت ارائه شده توسط سایر اپراتورها است. در جدول زیر، جزئیات تعرفه های جدید فن آوا را مشاهده می‌کنید:

تعرفه های غیر حجمی جدید اینترنت فن آوا

سرعتحجم تبادل ترافیک منصفانهقیمت یک ماهه
۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه۳۰ گیگابایت + هدیه شبانه۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان
۱۰۲۴ کیلوبیت بر ثانیه۴۵ گیگابایت + هدیه شبانه۲۰ هزار تومان
۲۰۴۸ کیلوبیت بر ثانیه۷۵ گیگابایت + هدیه شبانه۲۵ هزار تومان
۴۰۹۶ کیلوبیت بر ثانیه۱۵۰ گیگابایت + هدیه شبانه۴۰ هزار تومان
۸۱۹۲ کیلوبیت بر ثانیه۲۲۵ گیگابایت + هدیه شبانه۵۰ هزار تومان
۱۶۳۸۴ کیلوبیت بر ثانیه۴۵۰ گیگابایت + هدیه شبانه۸۰ هزار تومان
 • شرکت داده پردازی فن آوا برای همه کاربران سقف مصرف منصفانه را در ساعت ۲ الی ۸ صبح به صورت نامحدود در نظر گرفته است.
 • سرویس های اینترنت پرسرعت فن آوا (+ADSL2) از ۱۲ آذرماه مطابق با جدول فوق تغییر کرد.
 • قیمت سرویس‌ها در جدول فوق، قیمت خام سرویس هستند که در هنگام خرید، ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده به آن اضافه خواهد شد.
 • حجم تبادیل ترافیک منصفانه ماهیانه، مجموع ترافیک داخل و بین الملل است که به ترتیب به نسبت ۱ به ۲ تقسیم خواهد شد. به عنوان مثال برای سرویس ۴ مگابیت، ۱۵۰ گیگابایت ترافیک منظور شده است که مشترک می‌تواند ۷۵ گیگابایت اینترنت بین الملل یا ۱۵۰ گیگابایت ترافیک داخلی مصرف کند. در صورت مصرف ترکیبی نیز نسبت ۱ به ۲ محاسبه می‌شود.
 • حجم تبادل ترافیک منصفانه ماهیانه بر اساس مصوبه شماره ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات مشمول شرایط مصرف منصفانه خواهد شد و پس از اتمام این حجم، اتصال کاربر به شبکه اینترنت به هیچ عنوان قطع نمی‌شود و تنها به سرعت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه تا پایان دوره زمانی سرویس هدایت خواهد شد.
 • در صورت افت سرعت به ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه، شما می‌توانید با خرید گیگ اضافه به سرعت عادی سرویس خود بازگردید و یا سرویس دوره بعدی خود را زودتر از موعد خریداری کنید.
 • فن آوا میزان ترافیک ماهیانه را به گونه‌ای در سرویس‌ها طراحی کرده است که مطابق با مصرف و نیاز شما در ماه باشد.
 • در صورت تمایل به خرید ترافیک اضافه، قیمت هر گیگابایت ترافیک ۲ هزار تومان خواهد بود که در صورت مصرف داخلی، حجم خریداری شده به میزان ۲ برابر محاسبه خواهد شد.
 • هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران، مطابق با مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات، ۱۲ هزار تومان است که در هنگام ثبت نام از مشترک دریافت خواهد شد.
 • هزینه راه‌اندازی و نصب این سرویس‌ها در صورت نیاز کاربر، مطابق با مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ۱۵ هزار تومان است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

 1. من نام کاربری و رمزو یادم رفته چیکار باید کنم؟

 2. من خریدم دوستان سرعت ۱ مگ ۵۰ گیگ روزانه داره ۸۰ گیگم شبانه تو ۲ تا ۸ صبح ۸ و نیم گیگ دان میکنه ۲۵۰ کیلوبایتم سرعتشه والا راضیم ۲۰ تومنم میدم پشتیبانیشم حرف نداره

 3. خودشه! اگه تا آخر ماه رودستش نیاد حتماً امتحان میکنم

 4. ارزان ترین و بصرفه ترین اینترنت غیر حجمی فن آوا است و بدترین و گرانترین پارس آنلاین هست

 5. بهترین نوع تعرفه که خوش به حال مصرف کننده هاش 😐