گلکسی نوت 8 سامسونگ

بررسی قابلیت‌های گلکسی نوت 8 سامسونگ ؛ بیشتر ببینید، بیشتر کار کنید

گوشی گلکسی نوت 8 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 8) با صفحه نمایش بزرگ و بدون مرز، امکان بازی‌های بیشتر و کارهای بیشتر را برای کاربران فراهم می‌کند.

شرکت سامسونگ با ارائه گوشی گلکسی S8 خود تحولی را در دنیای طراحی گوشی های هوشمند آغاز کرد و اکنون پرچمدار جدید این برند یعنی گلکسی Note 8 تجلی جدیدی از همان تحول است. این تحول در طراحی با ترکیب کاربردهای معنادار در صفحه نمایشگری بزرگ و بدون مرز ایجاد شده است که به کاربران امکان می‌دهد بیشتر ببینند، بیشتر کار و بیشتر بازی کنند. افزایش بخش قابل مشاهده صفحه نمایش در کنار تقویت قابلیت‌های سرگرمی و بهتر شدن امکان مولتی تسکینگ باعث می‌شود گلکسی نوت 8 سامسونگ به گوشی ایده‌آل برای کسانی تبدیل شود که به دنبال کارهایی بزرگتر در زندگی و شغل خود هستند.

گلکسی نوت 8 سامسونگ

تجربه دیداری جدید با گلکسی نوت 8 سامسونگ

صفحه نمایش سوپر آمولد 6.3 اینچی این گوشی با کیفیت +Quad HD، تجربه‌ای کاملا جدید از سرگرمی را در اختیار شما قرار می‌دهد. با توجه به آن که 83 درصد قسمت جلویی نوت 8 را صفحه نمایش تشکیل داده و تصویر را با نسبت 18.5:9 پیش چشم بیننده قرار می‌دهد، کاربر تجربه دیداری کاملا فراگیری را با این گوشی خواهد داشت.

نسبت تصویر جدید این گوشی باعث می‌شود تا تصاویری که با نسبت 21:9 فیلم‌برداری شده‌اند، به صورت کامل صفحه نمایش آن را پر کرده و در نتیجه سطح دید کاربر در مقایسه با نوت 5 تا 14 درصد افزایش پیدا کند. اعطای تاییدیه MOBILE HDR PREMIUM توسط مجمع UHD Alliance به گوشی گلکسی نوت 8 سامسونگ ثابت کرد کاربران این گوشی می‌توانند فیلم‌ها را دقیقا با همان رنگ و کنتراستی تماشا کنند که تولیدکنندگان آن‌ها مد نظر داشته‌اند. تجربه بازی روی این گوشی هم به یمن افزایش سطح دید و عملکرد قدرتمند نوت 8 تا حد زیادی ارتقا پیدا کرده است.

افزایش توان مولتی تسکینگ

نمایشگر بدون مرز این گوشی علاوه بر ارائه تجربه دیداری سینمایی، امکان مولتی تسکینگ را برای کاربران تقویت کرده و این یعنی انجام چند کار به صورت هم‌زمان نه تنها ساده‌تر بلکه هوشمندتر می‌شود.

مدت‌هاست که امکان باز کردن چند پنجره روی صفحه نمایش گوشی های سامسونگ فراهم شده است. با این روش کاربران می‌توانند چند کار را روی صفحه‌‌ای واحد تکمیل کنند. اما اکنون و با ارائه قابلیت جدید App Pair در گلکسی نوت 8، کاربران می‌توانند برنامه‌ها را به دلخواه خودشان روی پنل Edge با هم جفت کرده و سپس تنها با یک بار ضربه زدن هر دو برنامه را به صورت همزمان باز کنند. مثلا با این روش وقتی در سفر هستید می‌توانید برنامه‌های موسیقی و مسیریابی را به صورت هم‌زمان باز کرده و یا برنامه پخش ویدیو و پیام رسان را فعال کرده و هم‌زمان با صحبت با دوستان‌تان، جدیدترین موسیقی‌ها را هم گوش کنید.

گلکسی نوت 8 سامسونگ

قابلیت Snap Window گوشی گلکسی نوت 8 سامسونگ هم به کاربر امکان می‌دهد بخشی معین از اپلیکیشن را بالای صفحه پین کرده و کارتان را روی بقیه صفحه ادامه دهید. این قابلیت به ویژه برای اطلاع سریع از داده‌های مهمی مانند قیمت سهام و تیتر جدیدترین اخبار جذابیت دارد.

گلکسی نوت 8 سامسونگ توازنی است هوشمندانه میان قابلیت‌های HDR و بهترین نسبت دید در تماشای فیلم، و نیاز به سطح نمایش بزرگ‌تر با قابلیت‌های بیشتر، در نتیجه این گوشی بهترین گزینه برای برآورده کردن تمامی نیازهای کاری و بازی هر کسی است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. نسبتِ بیشتر از 18:9 توجیه علمی ندارد.
    و إلّا نسبتِ 27:9 از 21:9 سطر بیشتری عرضه نموده و با این حساب، خط‌کش از آنهم بهتره!