تعرفه های جدید اینترنت فن آوا

تعرفه های جدید اینترنت فن آوا اعلام شد؛ ۲ ترابایت ماهیانه با قیمت ۸۰ هزار تومان

تعرفه های جدید اینترنت فن آوا اعلام شد و این شرکت مجددا تغییراتی را در بسته‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت غیر حجمی خود ایجاد کرد. در ادامه، جزئیات تعرفه های جدید فن آوا را مشاهده می‌کنید.

شرکت داده پردازی فن آوا، جدول تعرفه های جدید خود را منتشر کرد که بر اساس آن، حجم ترافیک منصفانه ۲ ترابایت ماهیانه را با سرعت ۱۶ مگابیت بر ثانیه و قیمت ۸۰ هزار تومان در اختیار مشترکان قرار می‌گیرد. این بسته‌های جدید اینترنت به صورت کوتاه‌مدت یک ماهه و بلندمدت ۳، ۶ و ۱۲ ماهه ارائه می‌شوند. در جدول زیر، جزئیات تعرفه های جدید اینترنت فن آوا را مشاهده می‌کنید:

تعرفه های جدید اینترنت فن آوا

توضیحاتی در مورد تعرفه های جدید اینترنت فن آوا

 • شرکت داده پردازی فن آوا برای تمام کاربران، سقف مصرف منصفانه را در ساعات ۲ الی ۸ صبح به صورت ویژه در نظر گرفته است. این شرکت، حداکثر ترافیک قابل بهره‌برداری را با توجه به سرعت‌های ذکر شده برای مشترکین در نظر گرفته که از جدول زیر قابل دستیابی است:
سرعتسقف حجم شبانه ۱ ماهه (گیگابایت)سقف حجم شبانه ۳ ماهه (گیگابایت)سقف حجم شبانه ۶ ماهه (گیگابایت)سقف حجم شبانه ۱۲ ماهه (گیگابایت)
۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه۳۹
۱۰۲۴ کیلوبیت بر ثانیه۷۹۲۳۷
۲۰۴۸ کیلوبیت بر ثانیه۱۵۸۴۷۴۹۴۹
۳۰۷۲ کیلوبیت بر ثانیه۲۳۷۷۱۱۱۴۲۳۲۸۴۷
۴۰۹۶ کیلوبیت بر ثانیه۳۱۶۹۴۹۱۸۹۸۳۷۹۶
۸۱۹۲ کیلوبیت بر ثانیه۶۳۲۱۸۹۸۳۷۹۶۷۵۹۳
۱۶۳۸۴ کیلوبیت بر ثانیه۱۲۶۵۳۷۹۶۷۵۹۳۱۵۱۸۷
 • با توجه به الزام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مصوبه ۲۳۷ بند ۱۴ که طی آن شرکت‌ها ملزم به ارائه کلیه سطوح سرویس‌های معرفی شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هستند، سرویس ۳ مگابیت بر ثانیه در لیست خدمات شرکت قرار گرفته اما به لحاظ تجاری توجیه ندارد.
 • با توجه به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر رفع انحصار فروش اینترنت توسط شرکت مخابرات ایران بر روی خطوط PCM و ONU و الزام این شرکت بر دایر کردن سرویس متقاضیان اینترنت سایر شرکت‌ها ظرف حداکثر ۲۴ ساعت، شرکت داده پردازی فن آوا آمادگی ارائه خدمات به مشتریان عزیز در سریع‌ترین زمان ممکن را دارد.
 • تعرفه های جدید اینترنت فن آوا (سرویس اینترنت پرسرعت غیر حجمی +ADSL2) از ۱۲ آذرماه مطابق جدول فوق تغییر کرد.
 • قیمت سرویس‌ها در جدول بالا، قیمت خام سرویس هستند و در هنگام خرید، ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده به آن اضافه خواهد شد.
 • حجم ترافیک مصرف منصفانه قید شده در جدول بالا در کل مدت زمان تعریف شده قابل استفاده است. به عنوان مثال در سرویس ۴ مگابیت بر ثانیه و مدت ۳ ماه، شما در کل این بازه سه ماهه امکان مصرف ۴۵۰ گیگابایت را خواهید داشت. پس از اتمام این حجم، در هر زمانی از دوره سرویس، سرعت سرویس شما به کف خواهد رسید.
 • حجم تبادل ترافیک منصفانه ماهیانه، مجموع ترافیک بین المللی و داخلی است که به ترتیب به نسبت ۱ به ۲ تقسیم خواهد شد. به طور مثال برای سرویس ۴ مگابیت، ۱۵۰ گیگابایت ترافیک منظور شده که مشترک می‌تواند ۷۵ گیگابایت اینترنت بین المللی یا ۱۵۰ گیگابایت ترافیک داخلی مصرف کند. در صورت مصرف ترکیبی نیز نسبت ۱ به ۲ محاسبه می‌شود.
 • حجم تبادل ترافیک منصفانه ماهیانه مشمول شرایط مصرف منصفانه خواهد شد و پس از اتمام این حجم، اتصال کاربر به شبکه اینترنت به هیچ عنوان قطع نمی‌شود و تنها تا پایان دوره زمانی سرویس به سرعت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه هدایت خواهد شد.
 • در صورت افت سرعت سرویس به ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه، مشترکان می‌توانند با خرید گیگ اضافه به سرعت عادی سرویس خود بازگردند و یا سرویس دوره بعدی خود را زودتر از موعد خریداری کنند.
 • میزان ترافیک ماهیانه به گونه‌ای در تعرفه های جدید اینترنت فن آوا طراحی شده که مطابق با مصرف و نیاز کاربران در ماه باشد.
 • در صورت تمایل به خرید ترافیک اضافه، قیمت هر گیگابایت ترافیک ۲ هزار تومان خواهد بود که در صورت مصرف داخلی، حجم خریداری شده به میزان دو برابر محاسبه می‌شود.
 • هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکان توسط شرکت مخابرات ایران، مطابق با مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات، ۱۲ هزار تومان است که در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.
 • هزینه راه‌اندازی و نصب این سرویس‌ها در صورت نیاز کاربر، مطابق با مصوبه‌های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ۱۵ هزار تومان است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۸ دیدگاه

 1. فن آوا واقعا آشغاله سرعت نتش

 2. اسیاتک بهتره یا این شرکت ؟

 3. چه خوب. دیگ میشه بدون دغدغه تموم شدن حجمم فیلم دانلود کرد

 4. چرا یهو همه انقد دستو دل باز شدنو حجم خوب با قیمت خوب میدن مردم.

 5. تعرفه هاش عالیه برای دانلود بازیو سریال دمشون گرم

 6. اینجور که این میگه فقط باید هارد خریدو دانلود کرد?